Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vairuojantys studentai kasdien susiduria su ta pačia problema (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuvažiuoti iki universiteto sava transporto priemone yra sunkiai įvykdoma užduotis. To priežastimi tapo ne tik didžiulės stovėjimo kainos miesto centre, bet ir studentams skirtų stovėjimo vietų nebuvimas.

Nuvažiuoti iki universiteto sava transporto priemone yra sunkiai įvykdoma užduotis. To priežastimi tapo ne tik didžiulės stovėjimo kainos miesto centre, bet ir studentams skirtų stovėjimo vietų nebuvimas. Universitetai, kurių fakultetai yra įsikūrę Vilniaus centre, nėra numatę net ir nedidelių aikštelių studentų automobiliams. Studentai važinėjantys savais automobiliais dėl vienokių ar kitokių priežasčių, turi mokėti visą stovėjimo kainą arba ieškoti kitų – alternatyvių, šios problemos sprendimo būdų.

Nors ši problema daugelį kamuoja jau ne vienerius metus, panašu, kad sprendimas artimiausiu laiku nebus surastas. Pagrindinė priežastis yra ir taip ribotas stovėjimo vietų kiekis miesto centre.

Deja, tikriausiai yra per drąsu svarstyti apie atskiras stovėjimo aikšteles studentams, tačiau net ir tokioje situacijoje galima rasti išeitį. Puikus pavyzdys yra lengvatos viešajam transportui. Galbūt lengvatų skyrimas jau įrengtose stovėjimo aikštelėse galėtų tapti realiu šios problemos sprendimu..?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt