TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vairuotojus nustebino prie automobilių langų prilipusios reklamos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, norečiau pasidalinti su redakcija apie nauja reklaminių skrajučių dalinimo būdą. Kad dažnai paliekant automobilį galima rasti už automobilio valytuvo užkištą reklaminę skrajutę kuri, beje, dažniausiai pavirsta šiūkšle besimėtančia automobilių aikštelėje. Šį kartą nustebino skrajučių dalintojai, kurie skrajutes, reklamuojančias automobilius profesionaliai prižiūrinčią „kontorą", jas paprasčiausiai priklijavo prie priekinio automobilio stiklo.

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Justas, norėdamas pranešti apie naują ir itin keistą reklamos dalijimo būdą.

„Sveiki, norečiau pasidalinti su redakcija apie nauja reklaminių skrajučių dalinimo būdą. Kad dažnai paliekant automobilį galima rasti už automobilio valytuvo užkištą reklaminę skrajutę kuri, beje, dažniausiai pavirsta šiukšle besimėtančia automobilių aikštelėje. Šį kartą nustebino skrajučių dalintojai, kurie skrajutes, reklamuojančias automobilius profesionaliai prižiūrinčią „kontorą",  jas paprasčiausiai priklijavo prie priekinio automobilio stiklo. Pabandžius nuplėšti - jokių šansų, reikės ieškoti tam priemonės. Pradžioje pagalvojau, kad šiaip pajuokavo kažkas, bet apsidairius aplinkui, visi automobiliai buvo sėkmingai paženklinti klijais. Stebint vairuotojų reakciją į prievartinę reklamą nusprendžiau pasidalinti su redakcija šią naujove,“ - rašo skaitytojas.

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su skrajutes dalijusios įmonės „EXPERT GROUP“ atstovu. Nepanoręs savo vardo atskleisti vyriškis pasakojo redakcijai, kad skrajutės prie automobilių nebuvo klijuojamos, o prie langų prilipo dėl lietaus. „Tai paprastos skrajutės, kurių niekur neklijavome. Matyt, jos neitin kokybiškai pagamintos, nes dėl lijusio lietaus prilipo prie stilkų. Vakar visą dieną mums skambino nusiskundimų turintys asmenys, taigi važinėjome plauti jų automobilių,“ - pasakojo atstovas. „EXPERT GROUP“ darbuotojai taip pat reikšia didelį atsiprašymą visiems, susidūrusiems su nemalonia problema, ir ragina nusiskundimų turinčius kreiptis tiesiogiai į įmonės atstovus, mėginsiančius problemas išspręsti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt