Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Varšuvoje lenkų nacionalistai kaltino Lietuvą sutarčių nevykdymu

Šaltinis: 15min
0
A A

Varšuvoje penktadienio vidurdienį prie Lietuvos ambasados susirinko gausus lenkų nacionalistų būrys, kuris tokiu būdu atseit norėjo paminėti Lietuvos-Lenkijos sutarties pasiraš...

Varšuvoje penktadienio vidurdienį prie Lietuvos ambasados susirinko gausus lenkų nacionalistų būrys, kuris tokiu būdu atseit norėjo paminėti Lietuvos-Lenkijos sutarties pasirašymo dvidešimtmečio sukaktį. Bet užuot taikiai pasveikinę mažąjį kaimyną šio gražaus jubiliejaus proga, jie eilinį kartą šmeižė Lietuvą, kaltindami ją nebūtais dalykais — kad neva Lietuvoje lenkai yra engiami ir net diskriminuojami, kas jie išjuokiami televizijos laidose, kad pavardžių rašybos klausimu yra pažeidžiamas sutarties punktas, kad lietuviškos mokyklos „lenkiškąjame“ Šalčininkų rajone diskriminuoja lenkakalbius gyventojus ir taip toliau. Kliuvo ir Lietuvos ambasadorei p. Loretai Zakarevičienei, kuri buvo kaltinama lenkų pavadinimu „nelojaliais piliečiais“ ir kėsinimusi į Austriją (!).

Kaip jie paaiškino, šis spektaklis surengtas, norint propoguoti jų rinkiminį sąrašą Europos parlamento rinkimuose – ju žodžiais, iš „Nacionalinio judėjimo“ sąrašo kandidatuoja ir Lietuvos lenkas Rajmund Klonowski, kurį esą norima išbraukti iš kandidatų sąrašo, nes Lietuva skirtingai rašo savo piliečių pavardes. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt