Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 6d. 11:46

Varveklių istorija su laiminga pabaiga (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Po vakarykščio straipsnio apie daugiabučio gyventojams grėsmę kėlusius varveklius, šie lediniai dariniai galiausiai buvo numušti nuo namo pastogės, o skaitytojas Gediminas pasidalijo nuotraukomis, kuriose dar kartą įrodoma, koks pavojus buvo keliamas namo gyventojams.

Trečiadienį 15min.lt skaitytojas Gediminas į redakciją kreipėsi prašydamas pagalbos sprendžiant žiemišką problemą. Ant Vilniuje esančios Kazliškių gatvės daugiabučių stogų susiformavo didžiuliai varvekliai, kurie grėsmingai kybojo namo gyventojams virš galvų daugiau kaip savaitę ir atsakingos institucijos nesiėmė spręsti šios problemos. Tačiau po vakarykščio straipsnio, varverkliai galiausiai buvo numušti nuo namo pastogės ir skaitytojas Gediminas pasidalijo nuotraukomis, kuriose dar kartą įrodoma, koks pavojus buvo keliamas namo gyventojams.

„Po ikrauk.lt portale publikuoto straipsnio jau vakare varveklių nebebuvo. Namą administruojanti įmonė kažkokiu būdu per pusdienį sugebėjo susidoroti su problema, kurios neįveikė visą praėjusią ir gerą dalį šios savaitės,“ – ketvirtadienio rytą pranešė p. Gediminas.

„Kad situacija buvo tikrai pavojinga ir netrukdėme garbių valdininkų be reikalo, norėčiau pailiustruoti keliomis fotografijomis. Tiesiog nufotografavau vaiką ir rankinę prie vieno iš tų numuštųjų varveklių „gabaliukų“. Kažin, kaip jaustųsi tie, kurie vakar straipsnio komentaruose burnojo, esą be reikalo trukdžiau savivaldybę, jei ant jų iš 5 aukšto nukristų toks „gabaliukas“?, – teiravosi skaitytojas.

Redakcija dėkoja skaitytojui už informaciją ir kviečia visus nelikti abejingais bei kartu spręsti kilusias problemas.

Temos: 2 Varveklis Istorija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt