2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 01 06

Varveklių istorija su laiminga pabaiga (nuotraukos)

Po vakarykščio straipsnio apie daugiabučio gyventojams grėsmę kėlusius varveklius, šie lediniai dariniai galiausiai buvo numušti nuo namo pastogės, o skaitytojas Gediminas pasidalijo nuotraukomis, kuriose dar kartą įrodoma, koks pavojus buvo keliamas namo gyventojams.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 2 Varveklis Istorija

Trečiadienį 15min.lt skaitytojas Gediminas į redakciją kreipėsi prašydamas pagalbos sprendžiant žiemišką problemą. Ant Vilniuje esančios Kazliškių gatvės daugiabučių stogų susiformavo didžiuliai varvekliai, kurie grėsmingai kybojo namo gyventojams virš galvų daugiau kaip savaitę ir atsakingos institucijos nesiėmė spręsti šios problemos. Tačiau po vakarykščio straipsnio, varverkliai galiausiai buvo numušti nuo namo pastogės ir skaitytojas Gediminas pasidalijo nuotraukomis, kuriose dar kartą įrodoma, koks pavojus buvo keliamas namo gyventojams.

„Po ikrauk.lt portale publikuoto straipsnio jau vakare varveklių nebebuvo. Namą administruojanti įmonė kažkokiu būdu per pusdienį sugebėjo susidoroti su problema, kurios neįveikė visą praėjusią ir gerą dalį šios savaitės,“ – ketvirtadienio rytą pranešė p. Gediminas.

„Kad situacija buvo tikrai pavojinga ir netrukdėme garbių valdininkų be reikalo, norėčiau pailiustruoti keliomis fotografijomis. Tiesiog nufotografavau vaiką ir rankinę prie vieno iš tų numuštųjų varveklių „gabaliukų“. Kažin, kaip jaustųsi tie, kurie vakar straipsnio komentaruose burnojo, esą be reikalo trukdžiau savivaldybę, jei ant jų iš 5 aukšto nukristų toks „gabaliukas“?, – teiravosi skaitytojas.

Redakcija dėkoja skaitytojui už informaciją ir kviečia visus nelikti abejingais bei kartu spręsti kilusias problemas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt