Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 31d. 10:51

VDU kviečia abiturientus į nemokamas konsultacijas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

VDU jau trečius metus kviečia moksleivius į nemokamas konsultacijas.

Vasario 12 dieną (šeštadienį) Vytauto Didžiojo universitete (VDU) jau trečius metus iš eilės startuos nemokamos konsultacijos abiturientams. Artėjant egzaminams visus abiturientus VDU kviečia dalyvauti šiose konsultacijose: lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, biologijos ir nuo šių metų chemijos bei informatikos. Be papildomų chemijos ir informatikos paskaitų šiais metais laukia dar viena naujovė – net trys paskaitos apie streso valdymą. Visas konsultacijų ciklas tradiciškai truks septynias dienas: vasario 12, 26, kovo 5, 26, balandžio 2, 9, 16 dienomis. Abiturientai į konsultacijas kviečiami registruotis internete.

Pasak VDU Studijų marketingo tarnybos direktorės Miglės Šontaitės, „Dviejų metų patirtis parodė, jog tokio pobūdžio konsultacijos yra naudingos ir vertinamos ne tik moksleivių, bet ir tėvelių, kurie neišgali samdyti korepetitorių savo vaikams. Kiekvienais metais susidomėjimas konsultacijomis vis didesnis, todėl stengiamasi atsižvelgti į dalyvavusiųjų abiturientų pastebėjimus ir tobulinti jų kokybę“.

VDU iniciatyva jau trečius metus suburti moksleivius į nemokamas konsultacijas sukuria puikias sąlygas papildyti savo žinių bagažą artėjant brandos egzaminams. VDU konsultacijas teikiantys dėstytojai  yra geri savo srities žinovai, susipažinę su ankstesnių valstybinių egzaminų užduotimis, populiarūs studentų tarpe. Daugelis jų abiturientus konsultavo ir praėjusiais metais. VDU dėstytojai konsultacijų metu nurodys į ką reikalinga atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams, pateiks ir aptars užduočių sprendimo pavyzdžius. Moksleiviai galės pasitikrinti žinias ir išbandyti jėgas, spręsdami užduotis.

„Kaip ir kiekvienais metais prieš konsultacijas bus skelbiamos paskaitų temos, todėl moksleiviai galės pasirinkti jiems aktualias paskaitas ir jose dalyvauti. Dalyvių skaičius paskaitose bus ribojamas, kas leis pasiekti artimesnį dialogą tarp moksleivių ir dėstytojų. Be to, lietuvių kalbos, istorijos ir matematikos konsultacijos vyks dviem srautais. Sumažinus moksleivių grupes, dėstytojams bus lengviau išlaikyti jų dėmesį, o dalyvaujantys turės daugiau galimybių klausti, domėtis ir įsigilinti į nagrinėjamas temas. Tikimės, kad tai pagerins konsultacijų kokybę“, – teigė M.Šontaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt