Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU rengia universitetinius teisės kursus moksleiviams

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vytauto Didžiojo universitete vasario mėnesį startuoja nemokami teisės fakulteto parengti universitetiniai kursai moksleiviams – „Teisė ir aš“, kurie yra skirti visiems, besidomintiems teise ir teisės studijomis.

Vytauto Didžiojo universitete vasario mėnesį startuoja nemokami teisės fakulteto parengti universitetiniai kursai moksleiviams – „Teisė ir aš“, kurie yra skirti visiems, besidomintiems teise ir teisės studijomis. Visi 10-12 klasių moksleiviai kviečiami vasario 5 – gegužės 28 dienomis šeštadieniais nemokamai lankyti teisės pagrindų paskaitų ciklą, susidedantį iš 15 įvairių teisinių paskaitų.

Geriausi VDU Teisės fakulteto dėstytojai paskaitų metu supažindins su konstitucine, baudžiamąja, mokesčių, administracine teise ir procesu, baudžiamuoju procesu, civiline, šeimos, darbo ir tarptautine teise, aplinkos apsaugos bei žemės teise, Europos Sąjungos teisine sistema. Visiems moksleiviams bus suteikta galimybė naudotis naujausia teisine literatūra, leidžiančia dar labiau pagilinti ir užtvirtinti gautas žinias. Viso ciklo metu vyks tarpiniai atsiskaitymai. Išlaikiusiems baigiamąjį egzaminą bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys išklausytą teisės pagrindų kursą.

Kursai „Teisė ir aš“ yra neeilinė galimybė moksleiviams ne tik nemokamai papildyti savo žinių bagažą, susipažinti su pagrindinėmis teisės šakomis, tuo pačiu – tai galimybė iš arti pažvelgti į teisės studijas ir į save kaip galimai būsimą teisininką. „Visos šiuose kursuose įgytos žinios bus įvertintos ne tik pažymėjimais, bet ir dalykų užskaitymu, įstojusiems į VDU“, – teigė Teisės fakulteto prodekanas Mindaugas Bilius.

Registracija į nemokamus VDU universitetinius teisės kursus moksleiviams – „Teisė ir aš“ vyks iki 2011 m. vasario 1 d. el.paštu: dek@tf.vdu.lt
Live From Kaunas Streets
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt