Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 12d. 15:46

VGTU rektoriaus rinkimų farsas

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Šią savaitę baigiasi laikas paduoti prašymus dalyvauti VGTU rektoriaus rinkimuose...

Šią savaitę baigiasi laikas paduoti prašymus dalyvauti VGTU rektoriaus rinkimuose. Kandidatų, kaip ir senais gerais laikais,  – tik vienas – jau dvi kadencijas rektoriumi atidirbęs ir į daug skandalų įsipainiojęs Romualdas Ginevičius.

Ir, nors vyriausioji tarnybinės etikos komisija du kartus (2009-09-09 ir 2010-09-23) pripažino, kad Romualdas Ginevičius pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymą, kurio 15 str. draudžia pažeidusiems minėto įstatymo reikalavimus trejus metus būti priimtiems į valstybės tarnybą, gerb. R. Ginevičiui ši nuostata nerūpi.

Keista ta mūsų valstybė – leidžia įstatymus, o paskui jų pati nesilaiko. Mokslo ir studijų įstatymo nuostata skelbia, kad tas pats asmuo universiteto rektoriumi gali būti renkamas ne daugiau kaip dviems kadencijoms iš eilės. Ir vėl kažkaip užmirštame apie įstatymus ir jų laikymąsi. Galėjo rektorius ir neteikti rinkimo dokumentų – būtų įvykę tikri VGTU rektoriaus rinkimai. Įdomu, kaip pasielgs kita institucija, atsakinga už aukštąjį mokslą – naujai išrinkta VGTU taryba – tvirtindama kandidatų, ar vieno kandidato, į universiteto rektoriaus postą sąrašą? Galbūt Lietuvoje turėsime dar vieną amžinąjį rektorių?

15min.lt/ Juliaus Kalinsko nuotrauka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt