Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti
2010 12 13

Vieningiems VGTU studentams – futbolo stalas dovanų

Sakoma, vienas lauke – ne karys, o jei tų karių yra beveik du tūkstančiai, tada studentiška vienybė nugali ir šauniausios aukštosios mokyklos studentams atitenka futbolo stalas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 1 Stalas

Sakoma, vienas lauke – ne karys, o jei tų karių yra beveik du tūkstančiai, tada studentiška vienybė nugali ir šauniausios aukštosios mokyklos studentams atitenka futbolo stalas. Šių metų gruodžio 7 d. „E-senukų“ elektroninės parduotuvės atstovai Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studentams įteikė jų iškovotą prizą, kurį pastarieji laimėjo parduotuvės „Facebook“ puslapyje vykusiame žaidime. Studentai džiaugsmingai jį priėmė ir nė nemirktelėję patikrino savo įgūdžius žaisdami  stalo futbolą.

Karštos kovos virė tarp visų aukštųjų mokyklų studentų

Beveik du mėnesius minėtos parduotuvės „Facebook“ puslapyje vykęs žaidimas buvo skirtas paminėti Tarptautinei studentų dienai, kuri kasmet švenčiama lapkričio 17 dieną. Konkurso metu studentams reikėjo balsuoti už šauniausią aukštąją mokyklą Lietuvoje. Kol tęsėsi žaidimas, studentai ne tik balsavo už savo aukštąją mokyklą, bet vyko ir karštos diskusijos, kuri gi iš jų geriausia.

Toks žaidimas studentams rengtas pirmą kartą. Sustabdžius balsavimą paaiškėjo, kad Vytauto Didžiojo universiteto studentams atiteko trečioji vieta, visą laiką lyderiavę Mykolo Romerio universiteto studentai liko antri, o nugalėtojais tapo vieningieji Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studentai.

Futbolo stalas bus laisvai prieinamas kiekvienam VGTU studentui

Praėjusį antradienį pergalę žaidime iškovojusio universiteto studentai džiaugsmingai priėmė „E-senukų“ atstovus, kurie asmeniškai įteikė futbolo stalą. „Smagu, kad galime išpildyti žmonių troškimus, o šis stalas VGTU studentams tebūnie pirmoji dovana, kuri atsiras po jų Kalėdų eglute“, – kalbėjo parduotuvės reklamos projektų vadovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius