Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkijoje praūžė šokių festivalis „Gyvenimo džiaugsmas 2010“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ankstų šeštadienio rytą nepabijoję šalčio ir sniego į Vilkijos gimnaziją suvažiavo šokio mėgėjai iš visos Lietuvos – Šilutės ir Tauragės, Joniškio, Šiaulių ir Raseinių, Raudondvario, Mažeikių ir Kulautuvos.

Ankstų  gruodžio 4-osios (šeštadienio) rytą nepabijoję šalčio ir sniego į Vilkijos gimnaziją, kur buvo maloniai priimti, suvažiavo šokio mėgėjai iš visos Lietuvos – Šilutės ir Tauragės, Joniškio, Šiaulių ir Raseinių, Raudondvario, Mažeikių ir Kulautuvos.

Šventė prasidėjo visų dalyvių ir jų vadovų  paradu, Lietuvos trispalvės pakėlimu ir Himno giedojimu, sveikinimo žodžiu, kurį tarė šventės organizatorius ir siela Algis Daniusevičius (Vilkijos žemės ūkio mokyklos kūno kultūros mokytojas), Vilkijos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Mačiulienė, gimnazijos direktorius Antanas Švedas.

Po Šilutės rajono Traksėdžių pagrindinės mokyklos kolektyvo kantri šokio pasirodymo – dalyvių pasveikinimo (vadovė Snaigė Svipaitė) sekė kitų kolektyvų, mažųjų šokėjų iš Kulautuvos vidurinės mokyklos bei Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklos darželio ,,Kro Ko“ pasirodymai. Salėje sukosi šokėjai iš Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Joniškio sporto centro bei žemės ūkio mokyklos, šiuolaikinių šokių klubo ,,AMADEUS DANCE“ šokėjai ir šokėjos iš Tauragės. Ypač visus nustebino ir gerą nuotaiką padovanojo klubo šokėjos moterys,  vadovaujamos Vilijos Krūgelienės.

Šokio šventė pavyko. Vyravo gera nuotaika, susiklausymas. Šokėjai ir jų vadovai galėjo pasidžiaugti vieni kitų pasirodymais, vertino kolegų triūsą, sėmėsi patirties, džiaugėsi gražiais kolektyvų dalyvių rūbais. Mokiniai susitiko senų draugų ir įgijo naujų. Vadovės gavo pasiūlymų atvykti į kitais metais įvairiuose miestuose vyksiančias šventes. Džiugino tai, kad šokio sūkuryje sukosi ir daug berniukų bei vaikinų.

Kol renginio teisėjos sumavo rezultatus, šokėjai šėlo aikštėje dar kartą pristatydami savo gražiausius pasirodymus. Šventę vedė ir dalyvių pasirodymus pristatė Traksėdžių pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė, į šventę atlydėjusi gausų būrį mokyklos šokėjų.

Vilkijos gimnazijos neformalaus ugdymo vedėja, Asta Mačiulienė po renginio sakė:

„Tai didelis pagyvėjimas Vilkijos gimnazijos moksleivijos meniniame ir sportiniame ugdyme. Tokie renginiai būtini ir galėtų būti dažnesni, mokymo įstaigose sprendžiamos problemos dėl mokinių užimtumo. Ypač tai aktualu Lietuvos rajonų mokyklų moksleiviams. Todėl tokie festivaliai didina mokinių motyvaciją, jų norą dalyvauti popamokinėje veikloje.“

Traksėdžių pagrindinės mokyklos direktorės Birutės Morkevičienės nuomone, šokių festivalis „Gyvenimo džiaugsmas 2010“ buvo puikiai organizuotas. Tokie renginiai, anot moters, reikalingi, nes tokiu būdu vaikai skatinami siekti naujų saviraiškos formų.

Šventėje buvo paskelbtos ir tokios nominacijos:

„Geriausias debiutas“ – Kauno rajono Raudondvario A. ir A.Kriauzų mokykla- darželis, šokių kolektyvas „KRO- KRO“, (1–4 klasių mokiniai), Vadovė-Jolanta Zizienė.

„Žaismingiausias kolektyvas“ – Raseinių rajono Plikių bendruomenės šokių kolektyvas  „Svaja“, vadovė (moksleivė) Ieva Berštautaitė.

Komandos nugalėtojos, prizininkai ir jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanomis (suvenyrais, knygomis), taurėmis. Visi palinkėjo vieni kitiems vėl  susitikti kitais metais čia, Vilkijoje. Šokių festivalį rėmė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis.

Šventės dalyviai, palikdami sporto salę, skandavo „Ačiū“ Vilkijos gimnazijai.

Nuotraukoje: Šilutės rajono Traksėdžių pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas po apdovanojimo su įvairių renginų organizatoriumi Algiu Daniusevičiumi. Nuotraukos autorė: Snaigė Svipaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Džiaugsmas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt