Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 20d. 10:31

Vilniaus centre iškirstos tujos, sostinė įsigijo dar vieną pliką zoną (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Skaitytojas Jurgis redakciją elektroniniu paštu informavo, kad pačiame Vilniaus centre buvo iškirstos vešlios tujos. Sostinė gali „didžiuotis“ dar viena „plika“ zona savo širdyje.

Skaitytojas Jurgis redakciją elektroniniu paštu informavo, kad pačiame Vilniaus centre buvo iškirstos vešlios tujos. Sostinė gali „didžiuotis“ dar viena plika zona savo širdyje.

Kaip rašo skaitytojas, iškirstus ir jau išvežamus medžius prie Mokslų akademijos bibliotekos T.Vrublevskio gatvėje pastebėjo antradienio rytą eidamas į darbą.

„Suprantu, kad gerb. mokslininkams (ar dar tik kandidatams) trūko dienos šviesos. Tujos galbūt ir buvo pasodintos per arti pastato. Tačiau Vilnius vėl gali „didžiuotis“ dar viena plika zona pačiame miesto centre“, - redakcijai rašo skaitytojas.

Dėkojame skaitytojui Jurgiui už informaciją ir nuotraukas.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir PATYS įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt