Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 27d. 08:52

Vilniaus kolegijoje – verslumą skatinantis renginys „Verslus ūkis 2012“

Akimirkos iš renginio ,,Verslus ūkis 2012”
Akimirkos iš renginio ,,Verslus ūkis 2012”

Gruodžio viduryje Agrotechnologijų fakulteto Agroverslo vadybos katedros studentai ir dėstytojai pakvietė visus besimokančius žemės ūkio srityje studentus dalyvauti pirmą kartą...

Gruodžio viduryje Agrotechnologijų fakulteto Agroverslo vadybos katedros studentai ir dėstytojai pakvietė visus besimokančius žemės ūkio srityje studentus dalyvauti pirmą kartą organizuojamame verslumą skatinančiame renginyje ,,Verslus ūkis 2012”.

Renginyje studentai patirties sėmėsi iš jaunų, savo pavyzdžiu įkvepiančių ūkininkų bei verslininkų, kurie nusprendė kurti ir vystyti verslą kaime. Pirmoji diskusija vyko su verslininku – ūkininku Audriumi Jokubausku. Buvęs šokėjas nusprendė tapti ūkininku. Savo veiklą jis vadina kodiniu pavadinimu ,,sūrių gamyba“. Pranešėjas su studentais dalijosi savo patirtimi kuriant ir plėtojant verslą žemės ūkio srityje. Antrasis verslininkas Domantas Užpalis įkvėpė savo stulbinama drąsa vystyti šokolado ir ledų verslą kaime. Studentus sudomino pastarojo pašnekovo socialiai atsakingas požiūris, kuo daugiau įtraukti į savo komercinę veiklą vietos bendruomenės žmonių. Jauni verslininkai sužavėjo studentus savo idėjomis, globaliu mąstymu ir noru kurti ir plėtoti verslą žemės ūkio srityje.

Renginiui įpusėjus studentai ir svečiai kartu su Agroverslo vadybos katedros socialiniu partneriu didžiausia Baltijos šalyse elektroninių atliekų perdirbimo įmone UAB ,,EMP Recycling“ dalyvavo ECO verslo akcijoje ,,Sėk verslo grūdą kol jaunas!”. Ši iniciatyva studentus skatino žiūrėti į savo veiklą ir gyvenimą socialiai atsakingai. Ūkininkai ir organizatoriai vaišino renginio dalyvius gardžia žirnių koše ir kvapnia arbata.

Renginiui besibaigiant dvylika studentų grupelių dalyvavo verslumo kūrybinėje studijoje ,,Žvelk į agroverslą kūrybiškai!”. Kiekviena komanda kūrė agroverslo simbolį.

Renginio pabaigoje, beskambant agroverslo vadybos studijų programos trečio kurso studento Jono Balčiūno muzikai, buvo apdovanoti originaliausias, kūrybiškiausias, šmaikščiausiais ir ekologiškiausias agroverslo simboliai.

Renginio iniciatorė Agroverslo vadybos katedros vedėja Indrė Radavičienė tiki, kad šis verslumą žemės ūkio srityje skatinantis renginys taps šaunia Agrotechnologijų fakulteto kasmetine tradicija, suburiančia įdomius agroverslo srities verslininkus, ūkininkus, specialistus, kurių pavyzdžiai įkvėps studentus kurti ir plėtoti verslą žemės ūkio srityje, būti sėkmingais ir atsakingais verslo lyderiais ateityje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt