Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus kontrolieriams – nemokama kava, autobusų ir troleibusų vairuotojams – nieko

Nenaudoti
Skaitytojo Jaroslavo nuotr. / Vilniaus autobusų vairuotojai supyko ant valdžios už nemokamą kontrolierių kavą.
Šaltinis: Ikrauk.lt
0
A A

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai pasipiktinę – be bilietų važinėjančius keleivius gaudantys kontrolieriai nuo šiol „Lietuvos spaudos“ kioskuose gali vaišintis nemoka kava, o vairuotojams tokia dovana nenumatyta.

„Štai sulaukėme dar vieno „Vilniaus viešojo transporto“ (VVT) ir „Susisiekimo paslaugų“ vadovų spjūvio į autobusų ir troleibusų vairuotojų veidus. Nuo šiol, keleivių kontrolės darbuotojai, turėdami tam tikrą kortelę galės nemokamai pasivaišinti kavos puodeliu „Lietuvos spauda“ ir kituose kioskeliuose. VVT vairuotojai piktinasi, jog jie yra užmiršti“, – tokį skundą surašė vienas iš Vilniaus viešojo transporto vairuotojų Jaroslavas.

Vyro teigimu, vairuotojai darbą pradeda 4 valandą ryte ir baigia jau po vidurnakčio. Tačiau niekas jų net neketina vaišinti nemokama kava, nebent pats nusipirksi jos galiniame maršruto punkte, bet ir ten ne visada veikia kavos aparatai.

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad keleivių kontrolės darbuotojai pradeda darbą vėliau negu vairuotojai. Bet kažkodėl vairuotojams nėra skiriama nemokamos kavos.

„Norime atkreipti dėmesį į tai, kad keleivių kontrolės darbuotojai pradeda darbą vėliau negu vairuotojai. Bet kažkodėl vairuotojams nėra skiriama nemokamos kavos. Kuo mes skiriamės nuo kitu VVT darbuotoju? Troleibusų ir autobusų vairuotojai vargšais netaps, jeigu nusipirks puodeli kavos, bet kodėl tokia nelygybė? Pinigu algoms ir transporto remontui nėra, o kontrolierių kavai turime?“ – piktinosi vairuotojų atstovas.

Tačiau „Susisiekimo paslaugų“ atstovai situaciją aiškina paprastai – jiems naujovė nekainuos, o kontrolieriai, kitaip nei vairuotojai, daugybę laiko praleidžia lauke.

„Mūsų įmonės darbuotojai – ne tik kontrolieriai, bet ir automobilių statymą prižiūrintys pareigūnai, didžiąją laiko dalį dirba lauke: stotelėse, aikštelėse, kur žiemą šalta. Todėl nusprendėme kiekvienam skirti po kelis puodelius kavos ar arbatos. Tai įmonei „Susisiekimo paslaugos“ nieko nekainavo, platintojai patys prisidėjo prie projekto“, – teigė Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Komercijos ir rinkodaros departamento vadovas.

Iš viso Vilniuje dirba 60 kontrolierių.

Ikrauk.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt