Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus P.Mašioto mokykloje pažadai pradėti šildymo sezoną lieka pažadais – mokykloje vos 14 laipsnių šilumos

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje trečiadienio rytą termometrai rodė vos 14 laipsnių šilumos. Dalis pasipiktinusių tėvų vaikus išsivedė namo, nepaisydami mokyklos...

Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje trečiadienio rytą termometrai rodė vos 14 laipsnių šilumos. Dalis pasipiktinusių tėvų vaikus išsivedė namo, nepaisydami mokyklos vadovybės pažadų, kad radiatoriai klasėse turi pradėti šilti jau artimiausiu metu.

Kaip 15min.lt jau rašė, P.Mašioto pradinės mokyklos tėvai neslepia pasipiktinimo ir nusivylimo – jų vaikai privalo sėdėti klasėse, kuriose termometro stulpelis pakyla vos iki 14-15 laipsnių šilumos. Tad pradinukai pamokų metu vilki striukes.

Mokyklos direktorė Jūratė Mikulskienė teisinosi, kad jau kelias dienas beldėsi į visas institucijas ir buvo sulaukusi pažadų, kad antradienį šildymo sezonas jos vadovaujamoje įstaigoje prasidės.

Tačiau trečiadienį vaikus atvedę tėvai vėl rado šaltas klases – mokykloje esantis termometras rodė vos 14 laipsnių. Tad dalis tėvų ir vėl savo atžalas išsivedė į namus, baimindamasi, kad tokiose šaltose patalpose vaikai sušals ir susirgs.

Vilniaus savivaldybės sprendimu nuo antradienio sostinės vaikų darželiuose ir ligoninėse paskelbta šildymo sezono pradžia. Mokyklų vadovams, kaip ir daugiabučių gyventojams, palikta teisė spręsti patiems, ar jų patalpose jau reikia šildymo. Antradienį pradėti šildymo sezoną jau buvo paprašiusios 42 sostinės švietimo įstaigos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt