Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus universitete – Konfucijaus instituto atidarymo iškilmės

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 26 d. (penktadienį) 15 val. Vilniaus universiteto centrinių rūmų Mažojoje auloje vyks VU Konfucijaus instituto atidarymas.

Lapkričio 26 d. (penktadienį) 15 val. Vilniaus universiteto centrinių rūmų Mažojoje auloje (Universiteto g. 3, II aukštas) vyks VU Konfucijaus instituto atidarymas.

Konfucijaus instituto įkūrimą inicijavo ir finansavo Vilniaus universitetas kartu su Kinijos LR švietimo ministerijos padaliniu (Hanban). Institutas steigiamas bendradarbiaujant su Liaoningo universitetu Kinijoje.

Instituto įkūrimas papildys ir praplės jau dešimtmetį VU Orientalistikos centre vykdomą sinologijos bakalauro studijų programą. Pagrindiniai jo veiklos tikslai – su Kinija susijusių mokslinių tyrimų ir studijų skatinimas ir plėtojimas, taip pat akademinių ir kultūrinių renginių organizavimas.

Kinų kalbą institute dėstys Kinijos universitetų dėstytojai, į seminarus, kursus, konferencijas bus kviečiami ne tik Kinijos, bet ir kitų Europos bei Amerikos šalių mokslininkai.

Iškilmingame renginyje dalyvaus Liaoningo universiteto rektorius prof. Cheng Wei, Kinijos LR ambasadorius J. E. Tong Mingtao, Japonijos ambasadorė J. E. Miyoko Akashi, Seimo tarparlamentinės Lietuvos–Kinijos grupės pirmininkas prof. Kęstutis Glaveckas, užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė-Liauškienė, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, VU rektorius akademikas Benediktas Juodka ir kiti svečiai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt