Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečius pasiekiantis rudas vanduo namo administratorių nesudomino

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki. Gyvename Vilniuje, Sausio 13-osios g. 13-ame name. Susimokame visus mokesčius už paslaugas, įskaitant karštą vandenį. Tačiau... Grįžti namo po darbuko ir nežinai, šiandien pavyks nusimaudyti ar ne. Mat kažkodėl mokėdami daugiau kaip po 20 lt. už kubinį metrą karšto vandens, gauname jį rudą - negi maudysies po tokiu vandeniu? Taip, pasitaiko, kad pas kažkurį kaimyną vyksta remontas ir dėl to vandenukas atkeliauja nešvarus, bet vargu, ar jie daro remontus kas antrą dieną.

Sveiki. Gyvename Vilniuje, Sausio 13-osios g. 13-ame name. Susimokame visus mokesčius už paslaugas, įskaitant karštą vandenį. Tačiau... Grįžti namo po darbuko ir nežinai, šiandien pavyks nusimaudyti ar ne. Mat kažkodėl mokėdami daugiau kaip po 20 lt. už kubinį metrą karšto vandens, gauname jį rudą - negi maudysies po tokiu vandeniu? Taip, pasitaiko, kad pas kažkurį kaimyną vyksta remontas ir dėl to vandenukas atkeliauja nešvarus, bet vargu, ar jie daro remontus kas antrą dieną.

UAB „Vilniaus energija" sakosi čia niekuo dėta. Namo administratoriui - UAB „Karoliniškių būstas" - irgi nelabai įdomu: atėjo, palinksėjo galva, tuo viskas ir baigės. Tad kas daugiau belieka? Pasiųst žinutę visuomenės informavimo priemonėms. Maža ką - gal kas nors pasikeis. Pridedu nuotraukas. Kairėje matosi karšto vandenuko spalva, dešinėje - šalto. Nors nuotraukomis realią vandens spalvą perteikti sunkoka, šioks toks skirtumas pastebimas, ar ne?

IKRAUK.LT JAU BUVO PUBLIKUOTI SKAITYTOJŲ PASAKOJIMAI APIE RUDĄ NAMUS PASIEKIANTĮ VANDENĮ BEI DINGUSĮ KARŠTĄ VANDENĮ.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vanduo
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt