Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnietė: kodėl turiu mojuoti anksčiau laiko išvažiuojančiam autobusui?

Atlikti tyrimai rodo, kad nauja patogiausia ir efektyviausia transporto rūšis sostinėje turėtų būti greitieji autobusai.
Greitasis autobusas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytoja Ieva skundžiasi, kad Vilniaus maršrutiniai autobusai važiuoja ne pagal grafiką. Todėl kartais tenka juos palydėti tik akimis arba pavymui pamojuoti ranka. Žemiau...

Skaitytoja Ieva skundžiasi, kad Vilniaus maršrutiniai autobusai važiuoja ne pagal grafiką. Todėl kartais tenka juos palydėti tik akimis arba pavymui pamojuoti ranka. Žemiau pateikiame Ievos V. laišką ir specialisto komentarą.
...

Pastebėjau, kad Vilniaus miesto viešasis transportas išvyksta laiku, neatitinkančiu tvarkaraščiuose nurodyto. Šiandien jau ne pirmą kartą per pastarąjį mėnesį susidūriau su atveju, kai greitasis autobusas išvyko iš stotelės 1–3 minutėmis anksčiau, nei nurodyta tvarkaraštyje. Pavyzdžiui, iš stotelės „Žaliasis tiltas“ 6G autobusai turėjo išvykti 8.14 val. ir 8.23 val, tačiau išvyko 8.12 val. ir 8.22 val. Lygiai taip pat 1G autobuso „skubėjimą“ pastebėjau stotelėje „Jeruzalė“, važiuojant centro link.

Keleiviai užtrunka ilgiau, nei norėtų

Ankstų rytą pasiekti darbo vietai dauguma viešuoju transportu besinaudojančiųjų vilniečių turi rinktis maršrutus su persėdimais. Tad suplanuotas optimalus maršrutas tokiu būdu neįvykdomas: persėdimo vietoje nespėjus į anksčiau išvykusį transportą, tenka maždaug 10 minučių laukti kito autobuso, vėliau vėluojama kito persėdimo vietoje. Vietoj numatytų 60 minučių kelionė tokiu atveju užtrunka 15–20 minučių ilgiau, tenka vėluoti į darbą.

Vietoj numatytų 60 minučių kelionė tokiu atveju užtrunka 15–20 minučių ilgiau, tenka vėluoti į darbą.

Galbūt ir jums teko mojuoti anksčiau išvykstančiam autobusui?

Kastytis Lubys, Viešojo transporto optimizavimo vadovas atsiprašo keleivių

Vilniaus viešojo transporto optimizavimo vadovas Kęstutis Lubys atsiuntė redakcijai tokį komentarą:

„Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Taip, visų viešojo transporto maršrutų vairuotojams draudžiama išvažiuoti iš viešojo transporto stotelės anksčiau numatyto laiko. Yra numatyta tik galimybė atvykti į viešojo transporto stotelę vėliau, tačiau leistina riba siekia 2 minutes. Keleiviai apie tokius atvejus prašomi informuoti Viešojo transporto specialistus el.p. vaziuoju@vilniustransport.lt arba užpildant užklausą „M.Ticket“ programoje“.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt