Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 27d. 10:58

Vilnietė skundžiasi oro temperatūra darželyje. Ikrauk.lt klausia: ar pakanka šilumos jūsų vaikams?

Ikrauk.lt redakcija penktadienio rytą gavo skaitytojos nusiskundimą dėl šąlančių vaikų viename Vilniaus darželyje. Savo penkiametę dukrą leidžiu į vieną Vilniaus darželį....

Ikrauk.lt redakcija penktadienio rytą gavo skaitytojos nusiskundimą dėl šąlančių vaikų viename Vilniaus darželyje.

Savo penkiametę dukrą leidžiu į vieną Vilniaus darželį. Pasipiktinau sužinojusi, kokiomis sąlygomis ji ten leidžia dienas. Rytais temperatūra darželyje siekia viso labo +12 laipsnių, įdienojus šiek tiek pakyla – pasiekia +15 laipsnių. Primenu, jog temperatūra pagal normas turėtų siekti bent +18 laipsnių.

Su darželį lankančių vaikų tėvais pasiūlėme alternatyvą – ruošėmės grupės patalpose pastatyti elektrinius šildytuvus. Likome priblokšti  sulaukę auklėtojos atsakymo: šildytuvų statyti negalima, nes tai prieštarauja priešgaisrinės apsaugos normoms. Taigi vaikai turi šalti toliau. Manau, kad problema yra ne tik priešgaisrinė sistema, bet ir darželio vadovybės noras sutaupyti – elektra juk kainuoja...

Darželis, kurį lanko dukra, žinoma, yra nerenovuotas, tačiau langai pakeisti naujais – plastikiniais.

Oro temperatūra krenta kasdien. Taip vėsu rugsėjo mėnesį buvo jau seniai – rytais nuo automobilių jau reikia valyti šerkšną. Mano vaikui darželyje iki šildymo sezono pradžios bus tik šalčiau.

Ikrauk.lt redakcija kviečia tėvelius pasidalinti savo pasakojimais. Ar darželiuose, lopšeliuose jūsų vaikai taip pat šąla? Kaip sprendžiate tokią situaciją? Galbūt dėl nešildomų patalpų jūsų vaikas jau sloguoja?

Atsiliepimus kviečiame įkrauti čia arba siųsti el.paštu ikrauk@15min.lt

Temos: 1 Temperatūra
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt