Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje jūsų laukia antroji „Įkrauk žinių“ redakcija!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Skubame pasidžiaugti gera žinia – Vilniuje jūsų laukia jau antroji „Įkrauk žinių“ redakcija!

Skubame pasidžiaugti gera žinia – Vilniuje  jūsų laukia jau antroji „Įkrauk žinių“ redakcija, įsikūrusi „Coffee Inn‘e“ (Vilniaus g. 17)!

Sukūrėme jums darbo vietą, kava kvepiančioje atmosferoje! Kompiuteris prieinamas kiekvienam, tad jei sužinojai, pamatei ar išgirdai, ką nors naujo, atbėk į „Įkrauk žinių“ redakciją ir operatyviai įkrauk savo naujieną! Jei turi nuotraukų iš miesto gyvenimo, mieste užfiksuotų įvykių, renginių ar pan. įkrauk jas pasinaudodamas redakcijoje esančiu fotoaparatų kortelių skaitytuvu arba perkelk nuotraukas iš savo USB laikmenos. Pridėk tekstą ir spausk „siųsti naujieną“. Po redaktoriaus peržiūros ji bus publikuojama ikrauk.lt, o geriausios naujienos patenka ir į 15min.lt pagrindinį puslapį ar net laikraštį „15minučių”.

Gyva vieta

"Įkrauk žinių" redakcijoje kiekvieną savaitę atnaujinsime skelbimus apie ieškomus reporterius, pranešime apie tai, kokiuose renginiuose žadame dalyvauti. Čia matysite ir nuotraukas iš mūsų susitikimų. Be to, visada galite palikti savo žinutę ikrauk.lt komandai prisegdami ją prie mūsų naujienų lentos!

Ir tai dar ne viskas – prisėdę prie „Įkrauk žinių“ redakcijos kompiuterio galėsite sužinoti naujausias žinias iš Lietuvos ir pasaulio, skaityti automobilių naujienas ar sužinoti pikantiškiausius garsenybių gyvenimo posūkius, pasitikrinti kino teatro „Pasaka“ repertuarą arba išmainyti savo daiktus mainyk.lt!

Tegu tai būna vieta, kur kiekvienas iš jūsų galės dalytis jums aktualiomis žiniomis, tebūnie tai redakcija, kurioje gimsta gyvos žinios!

Primename, kad dar viena „Įkrauk žinių“ redakcija yra įsikūrusi "Coffee Inn'e" Pilies g. 3. Čia taip pat drąsiai galite naudotis kompiuteriu, įkrauti žinių ar fotoreportažų iš miesto gyvenimo.

Turi klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Rašyk el. paštu ikrauk@15min.lt.

Nuotraukų autoriai: Deividas Leilionas ir Adomas Jablonskis

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt