Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 7d. 10:03

„Vinita“, išjungusi LNK, pažeidžia sutartį?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

„Vinita“, nutraukus LNK ir jos grupių kanalo transliavimą, pažeidė II sutarties 1.2 dalį. Tačiau su tokia pretenzija nuvykus į „Vinitą“ nutraukti sutarties dar privalai 30 dienų mokėti už jų nekokybišką paslaugą.

„Vinita“ pažeidžia sutartį, nes įsipareigoja:

II Šalių pareigos

1. UAB „Vinita“ įsipareigoja:

1.2. Retransliuoti Vilniaus m. transliuojamas eterinių TV programas;

Toliau sutartyje rašoma:

VI. Sutarties galiojimas, pasibaigimas

<..>

3. Sutartį gali nutraukti kiekviena iš šalių pranešusi raštu prieš 30d.. Užsakovas sutartį gali nutraukti tik pilnai atsiskaitęs už suteiktas paslaugas.

<..>

5. Abonentas turi teisę vienašališkai nutraukti sutartį, jei UAB „Vinita" vienašališkai pakeičia sutarties sąlygas, padidina paslaugų tarifus arba iš esmės pažeidžia šią sutartį.

„Vinita“, nutraukus LNK ir jos grupių kanalo transliavimą, pažeidė II sutarties 1.2 dalį. Tačiau su tokia pretenzija nuvykus į „Vinitą“ nutraukti sutarties dar privalai 30 dienų mokėti už jų nekokybišką paslaugą. Nors pagal VI sutarties 5 punktą Vinita tikrai pažeidė sutartį ir nepranešusi vienašališkai nutraukė vieno iš  Vilniaus m. transliuojamą eterinę TV programą. Tiesa per keletą pastarųjų metų buvo pakeltas ir abonimentinis mokestis taip pat be jokios informacijos abonimentams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt