Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 18d. 10:09

Vis dar laukiantys... (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sekundė po sekundės, minutė po minutės, valanda po valandos, diena po dienos... jie laukia.

Sekundė po sekundės, minutė po minutės, valanda po valandos, diena po dienos... jie laukia.

Tačiau net ir jiems sunku to vienintelio laukti šitaip ilgai. Jie visi buvo išduoti ir palikti mirti. Tie kurie šitaip pasielgė dabar tikriausiai vaikšto rudeninėmis gatvėmis ir net neprisimena, ką padarę... O gal jie nesupranta, ką padarė? Gal, gal, gal... Tačiau jie - išduotieji negali gyventi vien tik žodžiu gal. Jiems kasdien reikia meilės, švelnumo, rūpesčio ir šilumos... Štai keli laikinosios gyvenimo stotelės - geltonojo vagonėlio gyventojai, kurie savo žmogaus laukia jau labai ilgai....

KARMA - žavi rainė, sugauta Poškos gatvėje Vilniuje. Matyt, buvo išmesta, nes katytė begalo prieraiši ir meili. Mažutė pabūvojo ir parduotuvėje, tačiau niekas nepanoro jos įsileisti į savo širdį. Katytė laukia jau nuo gegužės mėnesio.

PIKA - katytė apuoko akutėmis. Žavi trispalvytė kartu su drauge buvo išgelbėta iš gausaus mirtininkų būrio. Labiausiai tiktų vyresniems žmonėms arba šeimai be vaikų. Sterilizuota. Laukia nuo birželio mėn.

LIUCIJUS - paprastas, bet dėl to ne prastas. Įdomaus charakterio, bet labai įžvalgių akių. Katinėlis sanitarinės tarnybos darbuotojų buvo sugautas Jasinskio g. 17. Išbuvo visą karantino laiką. Lietuvos gyvūnų globos draugojos savanorių paiimtas į kačių vagonėlį. Kastruotas. Laukia jau nuo birželio mėnesio.

BLIUZAS - meilumo įsikūnijimas. Jam labai nepatinka būti narve, tad vis stengiasi ištrūkti. Kai paimi ant rankų, prisispaudžia ir, rodos, jau niekad nepaleis. Jo, kaip ir kitų kačių vagonėlio gyventojų, šeimininkai norėjo atsikratyti. Tad katinukas ieško sau naujų rūpestingų ir mylinčių šeimininkų. Draugauja tiek su žmonėmis, tiek su kitais katinukais.

RUFINA - išduota ir palikta šeimininkų. Rafinuota ir inteligentiška ryžiukė. Labi švelni, tačiau turi ir charakterį kurį tikrai parodys jei ją erzinsit. Labiau tiktų šeimai be vaikų. Sterilizuota. Laukia jau nuo liepos mėnesio.

Ir tai - tik keli katinukai. Jei išsirinkote jums patinkantį katinuką, galite kontaktuoti el. paštu skaiste@beglobis.lt arba telefonais 865058147 (Skaistė); 865354521 (Akvilė)

Jie vis dar laukia Tavęs...

Daugiau globotinių rasite www.beglobis.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt