Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 8d. 13:24

Vokiečių aviganio kraujo turinti Tulpė ieško šeimos (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Protinga ir graži dviejų metukų kalytė Tulpė ieško šiltų namų ir gerų šeimininkų.

Sveiki, mano vardas Tulpė. Laikina globėja mane taip pavadino, nes, anot jos, esu „tobula kaip tulpė“. Ji tikrai taip sakė, aš neišsigalvoju. Kai ji kalba apie mane, net nesmagu darosi, kad tiek mane giria :) Džiaugiasi viskuo, ką darau. Ji laiminga, kad aš puikiai sutariu su jos katinu Serapinu ir jos šuneliu Boru, kad esu atsargi ir meili vaikams. Bet gi jie mane draugiškai priėmė į šeimą, kodėl turėčiau būti negera jiems?

Ji džiaugiasi mano meilumu, sako, kad aš faina, nes jai atsisėdus prieinu ir atsigulu šalia, ji gali mane glostyti ir jai ramu ramu širdy... Ir man pačiai malonu: taip norisi bendravimo, glostymo, jaučiuosi dėkinga, kad neleido man mirti iš šalčio ir bado...

Pirmą rytą globėjų namuose šeimininkė atsikėlė ir aikčiojo iš laimės, kad aš nieko nepridariau per naktį. Girdi, NIEKO: nei balučių, nei krūvelių, nei prigraužiau, nei inksčiau, nei laksčiau, nei knarkiau, nei maistą vogiau... O kodėl turėjau tai daryti? Aš gi protinga mergina, man dveji metukai, esu jauna, bet jau nebe kvailiukė, turiu vokiečių aviganio kraujo, jau vien tai įpareigoja elgtis kaip pridera :)

Tiesa, iki šiol gyvenau tik lauke, pririšta trumpa grandine ir marinama badu. Gal todėl mano laikina globėja tikėjosi, jog aš gamtinius reikalus atliksiu tiesiog namie, vogsiu maistą ir rysiu nekramčiusi. Bet aš supratau, kokios taisyklės yra gyvenant namuose ir atsakingai jų laikausi, nes man namie gyventi labai patinka :) Čia šilta! Pirmą naktį išmiegojau taip saldžiai, kaip niekada nesu miegojusi. Čia aš reguliariai gaunu pavalgyti! Kam vogti maistą, jeigu jį šeimininkai patys duoda? Ir čia su manimi bendrauja, kalbasi, glosto mane, myli... Ar galima norėti ko nors daugiau? Nebent nuolatinių namų ir tokio pat gero šeimininko kaip ir mano laikini globėjai. Jeigu būsimas šeimininkas išsirinks mane savo drauge, aš pažadu būti pavyzdinga ir mylinti ;)

Pasukit man numeriu 8 610 35302 ir galėsime susipažinti ;)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt