Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU KHF Informacinė diena: Apie studijas – linksmai!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Taip, niekas nedrįstų ginčytis, kad studijos – rimtas dalykas! Tačiau Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto studentai ir dėstytojai jas pristatė itin smagiai.

Taip, niekas nedrįstų ginčytis, kad studijos – rimtas dalykas! Tačiau Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto (VU KHF) studentai ir dėstytojai jas pristatė itin smagiai. Netrūko nei viktorinų, nei šypseną sukeliančių reportažų, nei progų patiems svečiams sukurti reklamą.

Penktadienį vyko Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto (VU KHF) organizuota Informacinė diena, kurioje 10-12 klasių moksleiviai buvo supažindinti su Kauno Humanitariniame Fakultete dėstomomis studijų programomis bei ateities galimybėmis.

Jau ankstų rytą susirinkusius pasveikino dekanas Saulius Gudas, buvo pristatytos studijų sritys, o vėliau visus norinčius, rūpimais klausimai, konsultavo priėmimo komisijos nariai. Juk visiems abiturientams pats svarbiausias klausimas – „Ar sunku įstoti?".

Pasibaigus įžanginei daliai, svečiai išsiskirstė po auditorijas susipažinti su jais dominančios studijų programos studentais bei sužinoti kokius mokslus teks krimsti, jei sumanys savo gyvenimą sieti su šia specialybe. O studentai, lyg vyresnieji broliai, rūpinosi atėjusiais ir neleido nuobodžiauti. O nuobodžiauti ir nebuvo kada, nes kiekviena specialybė buvo pristatoma linksmai ir studentiškai. Štai ekonomistai ir vadybininkai paruošė viktoriną „Ekonada", informatikai surengė „Colin MCRae Rally" varžybas, kultūros vadybininkai sudomino šešėlių teatru, o lietuvių filologijos ir reklamos studentės pristatė pačių kurtą linksmąjį „Klausimėlį" bei ragino mokinius sukurti spalvingą koliažą. Tai pat svečiai buvo kviečiami nusifotografuoti prie lietuvių filologijos ir reklamos (LFR - Labai Fainas Reikalas) stendo.

Nors lauke oras ir nebuvo labai saulėtas, tačiau tai nesukliudė įvykti kitoms pramogos. Viena jų - reklamų kūrimo dirbtuvės, kurias surengė šypsenomis spinduliuojanti STARtuok! komanda. O kad svečiai pajustų tikrąją fakulteto dvasią, Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto (VU KHF) viduramžių kultūros klubo „Youth Hanza Kaunas" nariai jiems surengė ekskursiją vingiuotais tuneliais po įspūdingas Kauno Humanitarinio Fakulteto auditorijas, kurių vietoje kadaise buvo įsikūręs Hanza pirklių miestelis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt