Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 10d. 09:21

VU KHF SA 20-ojo gimtadienio proga kviečia į anekdotų turnyrą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybė šiemet švenčia savo jubiliejinį 20-ąjį gimtadienį.

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybė šiemet švenčia savo jubiliejinį 20-ąjį gimtadienį. Tradiciškai organizuojama ištisa gimtadienio savaitė, kurios metu vyks begalė renginių. Vienas iš jų, jau penktus metus gyvuojantis, anekdotų turnyras.

Šis renginys visuomet susilaukia bene didžiausio skaičiaus žiūrovų ir pritraukia ne tik studentus iš įvairių Kauno universitetų, bet ir neakademinę bendruomenę. Šiais metais vakaras įgaus šiek tiek šviežumo – komisijos narių gretas papildė net ir dėstytojai. Pernai komisiją sudarė KHF SA prezidentė Gintarė Lazdinytė bei buvę prezidentai Tadas Žirgulis ir Algirdas Kviklys, na, o šiemet prie jų prisidės ir geriausiu metų dėstytoju išrinktas Kęstutis Driaunys.

T.Žirgulis abejoja, ar ta pati komisijos sudėtis nėra pabodusi studentams, tačiau renginio organizatorė Laura Jakubaitytė viliasi, kad K.Driaunys pagyvins renginį, o dalyvius privers pasitempti. Laura taip pat džiaugiasi pagausėjusiu dalyviu skaičiumi bet, žinoma, norėtų  jų sulaukti dar daugiau. Tikimasi, kad pernai vykusi kova tarp pirmos ir antros vietos laimėtojų LŽŪU studento Mindaugo Jocio ir KHF studento Mariaus Urbono šiemet bus dar aršesnė ir suteiks galimybę atsirevanšuoti antrosios vietos laimėtojui bei susigrąžinti anekdotų karaliaus titulą.

Laura teigia, kad laukia neabejotinai linksmiausias visos savaitės renginys. Turnyras, kaip ir kasmet, vyks studentų pamėgtame „Džempub‘e“ gegužės 11 dieną 20 valandą. Taigi visi norintys, galintys ir mokantys pokštauti kviečiami registruotis elektroniniu paštu khfsagimtadienis@gmail.com iki gegužės 9 dienos 20 val.

VU KHF SA taip pat kviečia aplankyti ir kitus reginius kurie vyks visą savaitę  gegužės 9-12 dienomis. Antradienį 16 val. restorane „Sadutė“ vyks „Protmūšis“ tarp dėstytojų ir studentų komandų, o vakare – 20 val. rinksimės į Liepų kiemelį KHF‘e kartu pasižiūrėti filmo „Visados kaip pirmą kartą“. Trečiadienį 15:30 val. „Sadutėje“ vyks „Royal Flush“ turnyras, kuriame taip pat kviečiami dalyvauti ne tik KHF, bet ir kitų universitetų studentai. Ketvirtadienį 14  val. „Akropolio lede“ vyks Kauno studentų atstovybių ledo turnyras – ateikit ir palaikykit savo universiteto SA! Na, o vakare 20 val. vėl rinksimės į Liepų kiemelį pasiklausyti geros muzikos, o gal ir patys šiek tiek pamuzikuoti. Registracija į renginius vyksta aukščiau nurodytu elektroniniu paštu.

Straipsnio autorė Laura Jakubaitytė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt