Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU TVM – trys naujos studijų programos

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujaisiais mokslo metais Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla (VU TVM) pasiūlys tris naujas studijų programas.

Naujaisiais mokslo metais Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla (VU TVM) pasiūlys tris naujas studijų programas: bakalauro - Verslas ir politika Vidurio ir Rytų Europoje, magistrantūros - Tarptautinė projektų vadyba ir Kūrybinis verslas. Priėmimas į šias studijų programas jau yra prasidėjęs ir tęsis iki rugpjūčio 24 d.

„Esame dinamiška, nuolatos pasaulio pokyčius stebinti ir į juos reaguojanti verslo mokykla. Nuolatos bendraujame su verslu, stebime kokių specialistų jam reikia šiuo metu, prognozuojame, ko reikės ateityje. Į tai atsižvelgiame rengdami naujas ir tobulindami esamas studijų programas. Visų trijų naujų studijų programų atsiradimą padiktavo pati darbo rinka", - pasakoja VU TVM direktoriaus pavaduotoja studijoms Diana Ilevičienė.

Tarpdisciplininę bakalauro studijų programą VU TVM parengė bendradarbiaudama su VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu. Baigę šias studijas, jaunuoliai gebės analizuoti ir kritiškai vertinti tarptautinio verslo plėtros procesus, išmanys politikos mokslų ir tarptautinės politikos specifiką, susipažins su socialiniais, politiniais, ekonominiais, kultūriniais, teisiniais ir administraciniais Vidurio ir Rytų Europos regiono ypatumais. Nauja bakalauro studijų programa bus dėstoma anglų kalba.

Ilgą laiką Lietuvoje menas ir verslas egzistavo atskirai, tad šiandien rinkoje itin trūksta specialistų, kurie padėtų susikalbėti menininkams ir verslininkams, rasti abiems pusėms priimtinų bendradarbiavimo formų. Kūrybinio verslo magistrantūros studijas baigę absolventai sugebės derinti kūrybines idėjas ir verslumą, taip pat būti tarpininkais tarp verslo ir kūrėjų, atrasti ir komercializuoti įvairias menines idėjas.

Projektų vadyba šiandien taikoma daugelyje sektorių ir skirtingo pobūdžio organizacijose, todėl nauja magistrantūros studijų programa parengs specialistų, turinčių daugeliui ūkio sektorių reikalingų žinių, gebėjimų ir įgūdžių. Tokių specialistų poreikis nuolatos didėja. Dėl projektų rengimo ir įgyvendinimo kompetencijų trūkumo Lietuva kartais negali pasinaudoti Europos Sąjungos bei kitų pasaulinių institucijų teikiamomis galimybėmis, kokybiškai įgyvendinti savo organizacijų projektus. Ši studijų programa buvo parengta bendradarbiaujant su Lietuvos projektų vadybos asociacija.

Iki šiol norintys įgyti bakalauro laipsnį VU TVM studijavo Tarptautinį verslą, Tarptautinį turizmo verslą ir verslo finansų valdymą, o norintys tapti magistrais rinkosi Tarptautinį verslą ir teisę, Tarptautinį marketingą ir prekybą arba Tarptautinio verslo finansus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt