Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytauto Kernagio fonde sukaupta daugiau nei 46 tūkst. litų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per pusę metų Vytauto Kernagio fonde sukaupta beveik 47 tūkst. litų. Visi šie pinigai bus skirti jauniems scenos talentams atskleisti.

Pavasarį „Smetoniškos“ giros gamintojai ir Vytauto Kernagio fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią nuo kiekvieno nupirkto stiklinio giros butelio 10 centų atitenka Fondui. Per pusę metų Fonde sukaupta beveik 47 tūkst. litų. Visi pinigai bus skirti kilniai misijai – jie padės atsiskleisti ir kryptingai save realizuoti jauniems scenos talentams.

Kalbėtis apie bendrus darbus AB „Ragutis“ generalinis direktoriaus Vytautas Meištas ir Fondo vadovas Vytautas Kernagis jaunesnysis pradėjo dar 2008-aisiais. Prieš metus nuspręsta įgyvendinti projektą, kurio tikslas – ne tik išsaugoti visų taip mylimo artisto a.a. Vytauto Kernagio atminimą, bet ir padėti paramos stokojantiems.

V.Kernagio jaunesniojo teigimu, visi Fonde sukaupti pinigai bus panaudoti itin prasmingai. „Siekiame remti išties talentingą jaunimą, o ne „kepti“ vienadienes žvaigždes. Norime sudaryti sąlygas gabiems jaunuoliams kurti, mokytis, repetuoti, gilinti žinias. Kitaip tariant – tobulėti. Jau baigiame įrengti garso įrašų studiją, erdvę repeticijoms, ateityje ketiname samdyti specialistų, rengti specialius seminarus, – pasakojo Fondo vadovas. – Smagu, kad kartu su AB „Ragutis“ suteikiame galimybę prie Fondo veiklos prisidėti kiekvienam Lietuvos gyventojui.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt