Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 5d. 13:10

Zita ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Dviejų mėnesių graži ir guvi kalytė Zita ieško šeimininkų.

Oly oly :) Aš Zita. Kai būnu gera, esu Zitutė, kai su chebra – Zitka. Naujiems šeimininkams gal išvis norėsis kitą vardą man duoti.

Esu laukinio Džeko jaunesnioji sesutė. Manęs fotografuoti atėjusi panelė sakė, kad užaugusi būsiu tokia pat kaip Džekas: mažas vilkas, puriu kailiuku, stačiom ausytėm, ūgio iki kelių. Sakė, kad būsiu labai graži. Lyg dabar aš negraži... Pažiūrėkit, kokios mano ausys :) Vieną dieną galva turėtų priaugti tas ausis, bet kol kas jos išskirtinės tokios :)

Kai patekau pas laikinus globėjus, nebuvau pats gražiausias šuo. Galima sakyti, turėjau tik vieną akytę, veterinarai dvejojo, ar išeis ją išsaugoti, bet pavyko. Dabar abi mano akys gražios, gyvos ir smalsios. Turėjau ir visokių kitokių problemų, bet viskas jau praeityje. Dabar aš graži ir protinga.

Žinokit, tai įmanoma, kad graži mergina būtų ir protinga. Man tik du mėnesiukai, o aš jau moku kelias komandas, gamtinius reikalus atlieku ant palutės, esu mandagi, nes moku sveikintis. Su manim nelyka jokių bėdų. Na, tik laikina globėja sako, kad mėgstu atsikalbinėti... Kartais tikrai mėgstu. Jeigu man ką nors liepia, ko daryti nenoriu, tai truputuką pabambu, bet čia toks labiau lietuviškas bruožas :)

Jeigu nori pabendrauti su manim, o dar labiau jeigu nori priimti mane į savo šeimą, pasuk tel. 8 698 06286, susitarsim dėl susitikimo ;)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt