Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 20d. 18:49

Zukas turi rasti naujus namus per tris dienas

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kaip visada - skubus atvejis. Gyvūnais atsikratoma masiškai, priežastys - kuo įvairiausios, žmonės- skirtingi, bet man visada tokiais atvejais kyla tas pats paprastas klausimas- na, kodėl mes, žmonės, niekaip neišmokstame skaitytis su gyvybe, skaitytis su tų gyvūnų, kuriuos prisijaukinome, mylėjome, likimais ir gyvenimais, kodėl atiduodame savo problemas kitiems, kai tiesiog galime geranoriškai, atsakingai paieškoję, surasti sprendimą, surasti kitus saugius namus savo augintiniui, jei jau taip likimas lėmė, kad turime išsiskirti su jus mylėjusiu, jums atsidavusiu augintiniu.

Kaip visada - skubus atvejis. Gyvūnais atsikratoma masiškai, priežastys - kuo įvairiausios, žmonės - skirtingi, bet man visada tokiais atvejais kyla tas pats paprastas klausimas- na, kodėl mes, žmonės, niekaip neišmokstame skaitytis su gyvybe, skaitytis su tų gyvūnų, kuriuos prisijaukinome, mylėjome, likimais ir gyvenimais, kodėl atiduodame savo problemas kitiems, kai tiesiog galime geranoriškai, atsakingai paieškoję, surasti sprendimą, surasti kitus saugius namus savo augintiniui, jei jau taip likimas lėmė, kad turime išsiskirti su jus mylėjusiu, jums atsidavusiu augintiniu.

LABAI SKUBUS ATVEJIS. Ką tik man paskambino susirūpinęs vieno 70-ies metų amžiaus vyro kaimynas: istorija tokia, kad šis 70-metis pardavė savo namą ir pirmadienį turi raktus atiduoti naujiems šeimininkams, o namo kieme 2 m. gyveno ir saugojo šeimininką neagresyvus, bet sargus, vidutinio dydžio, linksmas, maistui neišrankus šunelis Zukas. Zukas liko nežinioje, jo šeimininkas kaimyno paprašė priglausti šunelį, bet kaimynas turi savo augintinių, tada prašė nuvežti užmigdyti.

Na, svietas to nematė: 2 m., sveiką Zuką migdyti kaimynui širdis neleidžia. Jis supranta, kad laiko labai nedaug, bet labai prašo civilizuotos pagalbos, į grindą nenori atiduoti, žino, kas tai per įstaiga ir kokie jos prioritetai. GAL REIKIA KAM SARGAUS ŠUNELIO Į SODYBĄ, AR VIENKIEMĮ.

Gelbėjam be namų ir be šeimininko likusį Zuką. Laiko visai neturime.

Skambinkite tel nr. (neabejingam kaimynui) Arvydui 868482665 arba Rasai 860650618

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt