Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 10:56

„Autoplius Fast Lap“ dalyvių nuotykiai Estijoje

Antrasis 2013 metų sezono „Autoplius Fast Lap“ lenktynių etapas vyko Parnu mieste, Estijoje. Būtent į čia esančią naujai įrengtą trasą „Auto24Ring” persikėlė šių lenktynių...
Temos: 1 Nuotykiai

Antrasis 2013 metų sezono „Autoplius Fast Lap“ lenktynių etapas vyko Parnu mieste, Estijoje. Būtent į čia esančią naujai įrengtą trasą „Auto24Ring” persikėlė šių lenktynių karavanas. Atstumas padarė savo, dalyvių čia susirinko mažiau nei Kačerginėje – 42. Tačiau atvykti į Parnu mieste įsikūrusią ir profesionaliai įrengtą trasą buvo verta: nauji iššūkiai, nauja patirtis ir krūva naujų namų darbų.

Geriausiai su naujos trasos iškeltomis mįslėmis susitvarkė Jonas Poškus, vairuojantis „Mitsubishi Lancer Evo VIII“. Būtent jis šventė pergalę „Super Lap“ varžybose. Antras buvo latvis Mareks Matvejevs su „Lotus Exige“. Trečią vietą užėmė Vytas Bilinskas su „Mitsubishi Lancer Evo VIII“.

„Race“ lenktynėse geriausiai sekėsi Gyčiui Vaitulioniui su „Subaru Impreza". Jis laimėjo abu važiavimus. Pirmajame važiavime antras liko Vytas Bilinskas, o trečias Tomas Sveikauskas.

Antrose „Race“ lenktynėse kaip įprasta starto pozicijos yra sukeičiamos. Finišavai pirmas, startuoji iš rikiuotės galo. Po kelių posūkių lyderiai jau buvo rikiuotės priekyje, tačiau rimta kova užsimezgė ne dėl pirmos, o dėl antros pozicijos. Pirmąją vietą iki pat lenktynių galo saugiai išlaikė Gytis Vaitulionis. Intrigos čia nebuvo. Visai kiti dalyki dėjosi kovoje dėl antros pozicijos: Vytas Bilinskas ir Tomas Sveikauskas nuolat keitėsi vietomis.

Ir nors Vyto „lancerio" variklis turėjo aušinimo problemų, tačiau galų gale sportininkas sugebėjo paskutiniuose ratuose išlaikyti antrąją poziciją ir joje finišuoti. T. Sveikauskas liko trečias.

Daugiau „Autoplius Fast Lap“ lenktynių nuotraukų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt