Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 6d. 13:00

Dainavos rajono Draugystės parko aikštelė įgijo angelą sargą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Dainavos rajono gyventojas Tomas Puidokas prieš porą savaičių sutaisė Draugystės parko krepšinio aikštelės krepšį. Sutvarkyti nulaužytą krepšininio lanką T. Puidokas ryžosi, nes pats mėgsta žaisti krepšinį aikštelėje. „Netoliese gyvenu. Kiekvieną vakarą su kaimynais einame pažaisti krepšinio. Taip ir pastebėjau, kad krepšinio lankui reikia skubios pagalbos“,- pasakoja dainaviškis.

Dainavos rajono gyventojas Tomas Puidokas prieš porą savaičių sutaisė Draugystės parko krepšinio aikštelės krepšį. Sutvarkyti nulaužytą krepšininio lanką T. Puidokas ryžosi, nes pats mėgsta žaisti krepšinį aikštelėje. „Netoliese gyvenu. Kiekvieną vakarą su kaimynais einame pažaisti krepšinio. Taip ir pastebėjau, kad krepšinio lankui reikia skubios pagalbos“,- pasakoja dainaviškis.

Pasak jo, reikia sutaisyti ir kitą lanką. Jis yra šiek tiek žemiau, pakabintas lyginant su sutaisytu lanku, todėl lengviau jį ir sulaužyti. „Žmonės žaisdami krepšinį tiesiog pasikabina, pasisiūbuoja ant lanko. Taip ir sulūžta krepšinio inventorius“,- pastebi T. Puidokas. Kai nežaidžia krepšinio, Tomas užsiima įvairiais statybų bei apdailos darbais. Jis juokauja, kad visus darbus sugeba dirbti, tik pinigų skaičiuoti taip ir neišmoko per gyvenimą. „Auksinių“ rankų savininkas ketina sutaisyti ir likusį krepšinio lanką. „Kitą savaitę pasistengsiu lanką prikabinti aukščiau ir tvirčiau. Kitaip, vaikėzai gali jį ir pavogti“,- pažada Tomas.

Dainaviškio rūpestį krepšinio aikštele pastebėjo ir įvertino valdžios atstovai. Vilhelmo Čepinskio padėkos koncerte T. Puidokas Dainavos seniūno Alvydo Malinausko už pademonstruotą iniciatyvą buvo apdovanotas medaliu. Savo iniciatyva pradėjęs rūpintis krepšinio aikštelės remontu, jis tikina ir toliau prižiūrėsiąs aikštelę.

Temos: 1 Draugystė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt