Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 13d. 12:59

Dakaro ralis: 8 etapas

Benediktas Vanagas/Komandos nuotrauka
Benediktas Vanagas/Komandos nuotrauka

  Aštuntasis etapas (Salto – Tucuman) dėl didelio lietaus ir patvinusių upių buvo modifikuotas, o sunkvežimiai iš vis nevažiavo. Maršrutas sutrumpintas iki 130 km. Tačiau įsibėgė...

 

Aštuntasis etapas (Salto – Tucuman) dėl didelio lietaus ir patvinusių upių buvo modifikuotas, o sunkvežimiai iš vis nevažiavo. Maršrutas sutrumpintas iki 130 km. Tačiau įsibėgėjus lenktynėms maršrutas dar labiau sutrumpėjo važiuojantiems automobilių klasėje. Dėl prastų meteorologinių salygų lenktynės buvo nutrauktos antrojo sektoriaus 88-ajame kilometre. Dėl stipraus lietaus išdžiuvusios upių vagos staiga buvo užpildytos vandeniu.

Motociklai

Pirmas šeštadienį finišavo ispanas Joan Barreda Bortas. Jis trasoje užtruko 2 val. 7 min. 26 sek. ir 7 min. 4 sek. aplenkė amerikietį Johnny Campbellą su „Honda“. Trečias buvo slovakas Ivan Jakes su „KTM“. Lyderiai buvo pasirinkę ne tą kelią ir prarado daug brangaus laiko.

Dakaro ralio lyderis Olivier Painas buvo tik 77-as, jis pralošė net 37 minutes. Francisco Lopezas finišavo irgi toli – 50 vieta. Trečias bendrojoje įskaitoje iki šio etapo buvęs David Casteu finišavo šeštas ir tai jam garantavo pirmą vietą bendrojoje įskaitoje. Po finišo Cyril Despres buvo bendrosios įskaitos antroje vietoje, tačiau gavo 15 min. baudą už variklio pakeitimą, kas nubloškė jį į penktą vietą.

Jis dabar lenkia Cyril Despres 9 min. 26 sek., o trečias esantis Ruben Faria atsilieka 11 min. 16 sek.

Keturračiai

Keturračių klasėje pirmas Sarel Van Biljon, kuris aplenkė Marcos Patronelli 1 min. 49 sek. Trečias Sebastian Palma, atsilikęs 2 min. 36 sek.

Bendrojoje įskaitoje tebepirmauja Marcos Patronelli, jo persvara prieš artimiausią varžovą, Ignacio Casale, 1 val. 23 min. 55 sek.

Automobiliai

Aštuntasis greičio ruožas automobilių klasėje buvo sustabdytas dėl itin prasto oro. Tuo metu finišą buvo pasiekę devyni lenktynininkai. Pirmas tai padarė Guerlain Chicheritas, kuris 4 min. 2 sek. aplenkė Orlando Terranova. Trečias buvo Robby Gordonas, atsilikęs 5 min. 17 sek.

Lenktynių organizatoriai teigia, kad galutiniai šio ruožo rezultatai bus skaičiuojami pagal tai, kokiu laiku lenktynininkai pasiekė antrąjį kontrolės punktą. Benediktas Vanagas tame punkte buvo užfiksavęs 26 rezultatą, jis nuo lyderio atsiliko 10 min. 2 sek.

Sekmadienį visų dalyvių laukia poilsio diena.

Informacijos šaltinis: Dakaro ralis 2013

Nuotrauka: komandos.

 

Temos: 1 Ralis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt