Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didelių vaikų maži žaislai (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Litexpo“ parodų rūmuose vyko „HPI Racing Drift Finalas“. Šis renginys nustebino dalyvių gausa – dalyvavo daugiau nei 20 dalyvių, kurie išbandė savo jėgas elektra varomu modelių varžybose.

Šeštadienį „Litexpo“ parodų rūmuose vyko „HPI Racing Drift Finalas“. Šis renginys nustebino dalyvių gausa – dalyvavo daugiau nei 20 dalyvių, kurie išbandė savo jėgas elektra varomų modelių varžybose.

Iš šalies gali pasirodyti šiek tiek juokinga, kad vaikinai negali išaugti iš vaikų amžiaus ir vis dar žaidžia su mašinėlėmis, bet iš tikrųjų už viso to slypi galingas mechanizmas. Nors dauguma žmonių mano, jog mažas automobilis automatiškai turi būti vadinamas žaislu, jie klysta. Žaislo statusą lengviau suteikti brangiai auksinei grandinėlei ar dekoratyvinį vaidmenį atliekančiam „spoileriui“ ant gatvinio automobilio, nei automodeliui, kurio kiekvienos detalės paskirtis – lenktynės. Net paprasčiausio automodelio širdis – elektrinis variklis – išvysto apie 20 tūkst. sūkių per minutę – daugiau nei Formulės-1 bolidai! Greičiausiose automodelių klasėse naudojami varikliai pasiekia daugiau nei 70 tūkst.!

Šiame renginyje netrūko ir smagių akimirkų – vieną automodelį vijosi net policijos mašina. Tvyrojo smagi atmosfera ir dalyviai nestokojo geros nuotaikos. Didžioji žiūrovų dalis, žinoma, buvo vyriškosios pusės atstovai – berniukai niekaip negalėjo atitraukti akių nuo lenktyniaujančių modeliukų. Pakalbintas šio renginio organizatorius taip pat neatsisako kartais pralėkti su nauju automodeliuku ir jį išbandyti. Taip pat jam labai malonu matyti, kad dalyvaujančiųjų kaskart atsiranda vis daugiau ir noras tobulėti konstravimo specialybėje tik auga.

Tai lyg sumažintos tikrų sportinių mašinų varžybos.

Nuotraukos:  Dovydas Puodžiukas

Temos Žaislai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt