Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„EuroBasket 2011“ išvien su visuomeniniu projektu „Pakviesk draugą į Lietuvą“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

2011 metų liepos 27 dieną Vilniuje esančiame viešbutyje ,,Šekspyras“ įvyko spaudos konferencija, siekianti visuomenę supažindinti su nauju socialiniu projektu ,,Pakviesk draugą į Lietuvą‘‘.

2011 metų liepos 27 dieną Vilniuje esančiame viešbutyje ,,Šekspyras“ įvyko spaudos konferencija, siekianti visuomenę supažindinti su nauju socialiniu projektu ,,Pakviesk draugą į Lietuvą‘‘. Šio projekto iniciatoriai - ,,EuroBasket 2011‘‘ organizatoriai kartu su ,,Globalios Lietuvos lyderiais‘‘ - tiki, jog ,,EuroBasket 2011‘‘ yra puiki proga kelti Lietuvos kultūros, ekonomikos ir svarbiausia turizmo lygį. Šios iniciatyvos pagrindinis tikslas supažindinti užsieniečius su Lietuva ir paskatinti atvykstamąjį turizmą.

Šią iniciatyvą palaiko ne tik jos organizatoriai - ,,EuroBaskek 2011‘‘ organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas, ,,Globalios Lietuvos lyderių‘‘ vadovė Dalia Venslovaitė, „airBaltic“ viceprezidentas ir generalinis direktorius Lietuvoje Tadas Vizgirda - tačiau ir garsūs sportininkai ir muzikantai. Spaudos konferencijoje dalyvavę krepšininkas Linas Kleiza ir muzikantas Jurgis Didžiulis dalinosi savo mintimis apie šią akciją. Pasak Jurgio Didžiulio, žmogus savo asmeniniais įspūdžiais pristatantis Lietuvą savo draugams ir pažįstamiems, turi didesnį poveikį nei bet kuris informacinis bukletas. Taigi šis projektas iš esmės skiriasi nuo tokio pobūdžio projektų, nes yra orientuotas ne tik į užsieniečius, kuriem Lietuvos vardas ne daug ką sako, tačiau ir į užsienyje gyvenančius išeivius lietuvius.

Optimistiškas šiuo požiūriu buvo ir krepšininkas Linas Kleiza. ,,Manau, visi atvykę į Lietuvą Europos krepšinio čempionato metu įsitikins, kad mūsų nedidelė valstybė turi galingą jėgą būtent savo žmonėse. Turbūt kiekvienas mūsų galime pakviesti bent po vieną savo pažįstamą užsienietį ir teigiamai jam pristatyti geriausia, ką Lietuva turi pasiūlyti- puikią krepšinio aurą, gausybę pramoginių renginių, šiltus žmones gražią gamtą‘‘, - teigė jis.

Iniciatyvos tikslas pritraukti kuo daugiau žmonių į Lietuvą ir suteikti kuo palankesnes sąlygas jų viešnagei. Prie iniciatyvos prisijungę žmonės gali laimėti ,,airBaltic‘‘ skrydžius, bilietus į ,,EuroBasket 2011‘‘ rungtynes. Taip pat prie iniciatyvos prisideda kino teatras ,,Pasaka‘‘, Dalios Ibelhauptaitės trupė ,,Bohemiečiai‘‘, ,,Kristupo vasaros festivalis‘‘, ,,Smile Balloons‘‘, ,,Lietuvos kvapas‘‘, ,,Trys milijonai‘‘ marškinėlių simbolika, viešbutis ,,Šekspyras‘‘, ,,Baltijos Amerikos klinika‘‘, EXIT vasaros rezidencija, ,,Neregėta Lietuva‘‘ ir t.t.

Visi, pritariantys šiai iniciatyvai, gali prie jos jungtis tinklapyje www.invite2lithuania.com arba socialiniame tinklapyje ,,Facebook“. Taigi pradėkime kviesti savo draugus ir pažįstamus į Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt