2012 12 08

Įvyko mokinių mažojo futbolo varžybos

Rajono mokinių (1999 metų gimimo ir jaunesnių berniukų) mažojo futbolo 5x5 varžybose dalyvavo 8 komandos. Pogrupių varžybose išaiškėjo keturios stipriausios komandos. Pusfinalio...
Nuotraukos pavadinimas

Pusfinalio varžybose „Germanto“ pagrindinės mokyklos komanda rezultatu 4-0 įveikė Vincento Borisevičiaus gimnazijos komandą, o Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos berniukai po baudinių 4-1 nugalėjo varžovus iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos. Finalinėse varžybose Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda (vadovai Saulius Jogminas ir Vytautas Kempinas) 2-1 nugalėjo „Germanto“ pagrindinės mokyklos atstovus (vadovas Vygandas Garbaliauskas), dėl 3 vietos Vincento Borisevičiaus gimnazistai (vadovas Tomas Gaurylius) 2-1 įveikė „Kranto“ pagrindinę mokyklą (vadovas Arvydas Mažrimas).

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus taure ir medaliais. Komandų geriausių žaidėjų prizai įteikti Lukui Dambrauskui (Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija), Mantu Budginui („Germanto“ pagrindinė mokykla), Mantui Jasevičiui (Vincento Borisevičiaus gimnazija) ir Edvinui Sirutavičiui („Kranto“ pagrindinė mokykla).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams