Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune baigėsi dviračių orientacinės varžybos „Surask varliukus“

Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinę vasaros dieną aktyvūs kauniečiai rinkosi prie Kauno Soboro. Čia truputį po vidurdienio turėjo prasidėti orientacinės varžybos dviračiais „Surask varliukus“. Tai buvo...

Paskutinę vasaros dieną aktyvūs kauniečiai rinkosi prie Kauno Soboro. Čia truputį po vidurdienio turėjo prasidėti orientacinės varžybos dviračiais „Surask varliukus“. Tai buvo pirmosios Varle.lt organizuojamos varžybos kauniečiams bei miesto svečiams. Dalyviams norą varžytis skatino ne tik sportinis interesas, noras pasirodyti, kuri komanda geresnė, bet ir žaidimo rėmėjų  įsteigti prizai.

Dalyviams orientacinių varžybų metu teko sugalvoti, kur važiuoti pagal labai įvairias užduotis: ar tai buvo menkai matyto grafičio ant miesto sienos nuotrauka, ar lengvutis japoniškas kryžiažodis su užšifruota užduoties vieta. O nuvažiavus į vietą reikėdavo arba atsakyti į tam tikrus klausimus, o kartais išspręsti galvosūkį ar iššifruoti pagal tam tikrą koduotę atsakymą. Žaidimą sudarė net 31 užduotis centrinėje  miesto dalyje, kurios buvo įvertintos skirtingu taškų skaičiumi, priklausomai nuo sudėtingumo.  Kadangi dalyviai užduotims įveikti turėjo tik 2 valandas, todėl lenktynės vyko ne tik su kitomis komandomis, bet ir su laiku.

Šios varžybos  buvo paremtos ne vien greitomis kojomis ar ištverme. Jose tikrai svarbų vaidmenį atliko ir loginis mąstymas, komandinis darbas bei miesto gatvių bei istorijos žinojimas. Kadangi orientacinės varžybos buvo tokios įvairiapusiškos, didžiausią pranašumą turėjo komandos, kurias sudarė įvairiapusiškiausi nariai. Komandoms pranašumo pridėdavo tiek sportininkas, tiek moksliukas. Dalyviai puikiai su visomis užduotimis susitvarkė bei nestokojo gerų emocijų ir įspūdžių. Komandos džiaugėsi turiningai praleidę laiką ir dar labiau pažinę savo miestą. Būta užduočių, kurias net visą gyvenimą augę Kaune dalyviai, turėjo nemenkai pasukti galvą kad suprasti, kur yra ši labai matyta vieta.

Geriausiai su užduotimis tvarkėsi komanda „The Best Team Ever Made“. Ji užėmė pirmąją vietą ir laimėjo Acer planšetę. Kitos komandos irgi neliūdėjo, nes varžybų remėjai Varlė.lt, ManoDviratis.lt bei KompiuteristuBurys.lt įsteigė prizus net penkioms geriausiai pasirodžiusioms komandoms. Komandos, kurios nepateko į prizinį penketuką, nosies nenukabina ir sako, kad varžybos tikrai atnešė daug teigiamų emocijų, o atsirevanšuoti bandys kitais metais.

  Organizatoriai labai dėkoja dalyviams, kurie šauniai atsakinėjo į užduočių klausimus, buvo draugiški ir geranoriški, o kas svarbiausia kūrė tiesiog nepakartojamą ir azartišką atmosferą. Nors žaidimas jau baigėsi, bet organizatoriai tikrai svarsto, ar kartais šis renginys neturėtų tapti kasmetine tradicija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt