Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune praūžė „Studentiškas automobilių slalomas 2012“

Šaltinis: 15min
0
A A

Šį ketvirtadienį (balandžio 19 d.) Kaune, prie Žalgirio arenos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko „Studentiškas automobilių slalomas 2012".

Šį ketvirtadienį (balandžio 19 d.) Kaune, prie Žalgirio arenos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko „Studentiškas automobilių slalomas 2012".

Šiais metais jis buvo ypatingas - skatino saugų eismą ir vairavimo įgūdžių tobulinimą bei atkreipė dėmesį į tai, kaip pritaikyti įvairias miesto erdves legalioms lenktynėms. Įgyvendinti šį projektą padėjo Kauno miesto savivaldybė, o renginio globėjas miesto meras A. Kupčinskas tarė sveikinamąjį žodį.

Dalyviams reikėjo įveikti 2 trasas. Pirmiausiai trasas galėjo išbandyti renginio rėmėjai. Pirmąją vietą laimėjo „Kauno regioninių kelių", antrąją „SPARCO", o trečiąją vietą užėmė ,,Žalgirio" arenos atstovai.

Įskaitinės varžybos vyko priekinių ir galinių varomųjų ratų klasėse, kuriose galėjo dalyvauti tik studentai, ir merginų bei laisvojoje.

Puikius vairavimo įgūdžius parodė merginos: trečią vietą užėmė Jurgita Statkevičiūtė su automobiliu Honda Civic, nusileisdama Ievai Girlevičiūtei, vairavusiai Volkswagen Golf Cabriolet, o geriausiai savo klasėje automobilį Volkswagen Golf valdė Indrei Senkutei.

Priekiniais ratais varomų automobilių klasėje geriausi buvo Algirdas Leonavičius, ilgametis mūsų slalomo dalyvis Aurelijus Beleckis, kuris valdė vienintelį ir pirmąjį šiose varžybose - elektromobilį ir šios klasės nugalėtojas Vytautas Petraška.

Galiniais ratais varomų automobilių klasėje puikiai pasirodė trečią vietą užėmęs Edvinas Novograckis, antrąją Algirdas Šliažas ir kovą laimėjo Giedrius Lukševičius.

Laisvojoje klasėje žibėjo Jonas Skrebūnas ir Alfredas Štaras, kurie iškovojo prizines vietas.

Automobilių gerbėjų akis traukė gražiausio automobilio konkurso „Aš ir mano „Senukai" dalyviai, kuriuos atrinko komisija bei socialinio tinklalapio „Facebook" lankytojai. Renginio metu buvo galima balsuoti ir išrinkti patį gražiausią. Juo tapo visureigis Nissan, kuris gavo „Senukų" ir kitų rėmėjų įsteigtus prizus.

Ilgosios pertraukos metu pasirodė motokaskadininkas iš motociklininkų mokyklos, o  pertraukos pabaigoje vyko akcijos ,,Mąstyk ne tik už vairo!" ,,flashmob'as", po tylos minutės skirtos pagerbti nukentėjusius eismo įvykiuose, visi dalyviai ir palaikantys akciją vienu metu įjungė savo automobilių garsus sukeldami kuo didesnį triukšmą. Tai reiškė norą būti išgirstiems kalbant apie legalių lenktynių miesto erdvėse svarbą.

Po varžybų koncertavo grupė Biplan, nors dauguma dalyvių ir žiūrovų išsivaikščiojo dėl blogo oro, organizatoriai dar kartą pademostravo jog nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Dauguma mačiusių pavydžiai stebėjo lietuje besisukančius organizatorius, ant kurių palaidinių švytėjo šūkis ,,Mąstyk!"

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt