2011 09 28

Lietuvos jaunių žaidynėse daugiausiai aukso – klaipėdiečiams

Trys aukso ir tiek pat bronzos medalių. Tiek trofėjų Klaipėdos romėnų ir graikų imtynių atletai iškovojo Lietuvos jaunių žaidynėse, vykusiose Kaune.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Trys aukso ir tiek pat bronzos medalių. Tiek trofėjų Klaipėdos romėnų ir graikų imtynių atletai iškovojo Lietuvos jaunių žaidynėse, vykusiose Kaune. Lengviausiai čempionu tapo Paulius Galkinas, kovojęs svorio iki 54 kg grupėje. Patyręs klaipėdietis visas varžybas laimėjo be prakaito lašo.

Kiek sunkiau sekėsi Pauliaus broliui Justui (iki 50 kg). Jam lemiama buvo kova – su tauragiškiu Dariumi Venckaičiu. Per ją klaipėdietis turėjo atskleisti viską, ką moka. Kitus susitikimus uostamiesčio imtynininkas laimėjo lengviau. Kaip ir laukta, pergalingai iki aukso nužingsniavo svorio iki 100 kg grupėje kovojęs Mantas Knystautas. Pusfinalyje čempionui teko susiremti su broliu Mariumi. Manto pranašumas nekėlė abejonių, o Mariui atiteko bronzos medalis. Dar trečiąsias vietas užėmė Jurijus Ivanovas (iki 48 kg) ir Andrius Mažeika (iki 58 kg).