Makedonai suklupo prieš ispanišką sieną

Krepšinio dvikovos pradžioje makedonai laikėsi didvyriškai.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 Makedonai

Krepšinio dvikovos pradžioje makedonai laikėsi didvyriškai. Pirmąsias aštuonias minutes jie kvėpavo ispanams į nugarą, tačiau kėlinio pabaigoje Vlado Ilievskio du pramesti baudų metimai neleido makedoniečiams sumažinti atsilikimo iki 3 taškų, o paskutinėmis sekundėmis tiksliai iš toli dar pataikė Sergio Lullas. Po pirmo ketvirčio ispanai priekyje - 26:18.

Vis dėlto, kovingi makedonai kelti baltos vėliavos nesirengė. Kantriai atidirbę gynyboje Balkanų šalies krepšininkai netruko varžovus pasivyti, o po Damjano Stojanovskio tritaškio net išsiveržė į priekį 32:31.

Po V.Ilievskio taiklių baudų metimų Makedonija priekyje 43:42. P.Gasolis pataiko iš po krepšio, tačiau kėlinį taikliu metimu užbaigia puikiai šiose rungtynėse žaidžiantis V.Ilievski.

Makedonija toliau kuria stebuklą ir pirmauja po dviejų kėlinių - 45:44.

Po pertraukos tikrą tolimų metimų šou surengė Juanas Carlosas Navarro. Kelios iš eilės į makedonų krepšį paleistos tolimo „bombos“ ir kėlinį ispanai baigia turėdami devynių taškų persvarą - 71:62. Jau po trečio kėlinio J.C.Navarro savo sąskaitoje turėjo 29 taškus.

Atsitiesti M.Dokuzovskio auklėtiniams nepavyko. Ispanija iškovojo pergalę ir tapo pirmąją finalo dalyve.

Ispanija - Makedonija 92:80 (26:18, 18:27, 27:17, 21:18 )

Ispanija: J.C.Navarrro 35 taškai, P.Gasolis 22, M.Gasolis ir S.Ibaka po 11.

Makedonija: V.McCalebbas 25, P.Antičius 17, V.Ilievskis 15.