Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 18d. 13:03

Pažintis su „Samsung karta“ dalyviais – Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Rugsėjį startavęs „Samsung karta“ projektas vis labiau įsibėgėja. 14 talentingiausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų gauna galimybę dirbti su garsiais šalies treneriais ir tobulėti...

Rugsėjį startavęs „Samsung karta“ projektas vis labiau įsibėgėja. 14 talentingiausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų gauna galimybę dirbti su garsiais šalies treneriais ir tobulėti ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų.

Projekte iš viso dalyvauja septynios Lietuvos krepšinio mokyklos, kurios delegavo po du dešimties-dvylikos metų krepšininkus. Pažintį su jaunaisiais „Samsung karta“ talentais pradedame nuo Klaipėdos, Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos.

Ši mokykla projektui atrinko du dešimtmečius – Dovydą Piluckį ir Matą Narvilą. Šie berniukai tarp bendraamžių išsiskiria ir savo sugebėjimais krepšinio aikštelėje, ir aktyviu būdu už aikštės ribų.

Kairiarankis Matas sportuoti pradėjo prieš trejus metus. Jo treneris, Linas Kaziulionis, išskiria atsakingą berniuko požiūrį į darbą.

„Nuo pirmųjų treniruočių matėsi, kad tai rimtas vaikas, nereikia po 10 kartų kartoti, ką reikia padaryti. Pasakai, ir jis iš karto gali įvykdyti, – auklėtinį apibūdino L.Kaziulionis. – Nuo pirmų dienų Matą paskyriau komandos kapitonu. Jis pasižymi lyderio savybėmis, kiti jo klauso.“

Treneriui Matas primena kitą jo auklėtinį – šiuo metu Vilniaus „Lietuvos rytui“ atstovaujantį Eimantą Bendžių. Tačiau kad pasiektų šio žaidėjo lygį, jam dar teks daug dirbti, įsitikinęs L.Kaziulionis.

Gerų žodžių savo auklėtiniui, D.Piluckiui, negaili ir kitas V.Knašiaus mokyklos treneris Stasys Kaupys.

„Dovydas ypatingas tuo, kad yra labai komunikabilus, judrus, pasižymi visomis savybėmis, kurios reikalingos užaugti geru krepšininku. Jo laukia graži perspektyva, jeigu dirbs, taip, kaip turi dirbti tokio amžiaus vaikas“, – aiškina S.Kaupys.

Dešimtmečiai berniukai auga įkvėpti dabartinių Lietuvos krepšinio žvaigždžių. Jie sako norintys būti kaip Linas Kleiza, Mantas Kalnietis, Robertas Javtokas, Renaldas Seibutis. Abu vaikai užaugę norėtų žaisti ne tik Kauno „Žalgiryje“ ir Lietuvos rinktinėje, tačiau puoselėja ir didesnes svajones.

„Norėčiau žaisti ir Čikagos „Bulls“. Norėčiau būti antruoju Michealu Jordanu“, – nesikuklindamas sako M.Narvilas.

„O aš tikiuosi užaugti geru krepšininku, geresniu už visus kitus“, – draugui antrina D.Piluckis.

Pažintis su vaikais ir jų svajonėmis – vaizdo reportaže.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt