Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 13d. 14:05

Šaltas dušas ir naudingos pamokos „Sezono atidarymo taurės“ turnyre

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Savaitgalį baigėsi tarptautinis rankinio turnyras „Sezono atidarymo Taurė", kuriame dalyvavo ir Vilniaus „VHC Šviesa" komanda. Mūsų rankininkai, patyrę visus pralaimėjimus, liko ketvirtoje vietoje.

Savaitgalį baigėsi tarptautinis rankinio turnyras „Sezono atidarymo Taurė", kuriame dalyvavo ir Vilniaus „VHC Šviesa" komanda. Mūsų rankininkai, patyrę visus pralaimėjimus, liko ketvirtoje vietoje. Pirmąją vietą iškovojo svečiai iš kaimyninės Baltarusijos - Bresto „Meškovo" klubas, antrąja vieta džiaugėsi Kauno „Granito-Gajos-Kario" rankininkai, treti liko Klaipėdos „Žemaitijos-dragūnas". Apie komandos pasirodymą mintimis sutiko pasidalinti Vilniaus „VHC Šviesa" komandos vyr. treneris E. Lipinskas.

Treneri, sakykite, kokie tikslai ir uždaviniai komandai buvo keliami šiam turnyrui ir ar pavyko juos įgyvendinti?

Pagrindinis keliamas uždavinys buvo gerinti žaidimą, bet, kaip bebūtų gaila, šis uždavinys nebuvo įgyvendintas, netgi grįžome keliais žingsniais atgal nuo to, kokį lygį buvome pasiekę, tiesiog gavosi ne taip, kaip norėjosi. Vaikinai yra jauni, todėl turi stengtis visose rungtynėse atiduoti visas jėgas ir jausti atsakomybę ne tik prieš save patį, bet ir prieš komandos draugus, trenerius, klubo vadovus. Tik taip jie galės tobulėti.

Ar galima įvardinti, kurios pozicijos komandoje yra tvirčiausios, o kurios kelia didžiausią nerimą?

Šiai dienai komanda sukomplektuota taip, jog visos pozicijos yra stiprios, todėl negalima įvardinti, kad viena ar kita pozicija komandoje yra stipresnė ar silpnesnė. Jei viena pozicija sužaidžia silpniau, kenčia ir kitų pozicijų rezultatai.

Ar Giedriaus Morkūno išvykimas turėjo įtakos prastam komandos pasirodymui turnyre?

Čia yra sportas, žaidėjai nuolat emigruoja iš vienos komandos į kitą, todėl žaidėjai yra pripratę ir jiems įtakos vieno ar kito žaidėjo išvykimas neturėtų turėti.

Prieš tai vykusiame turnyre laimėjote prieš Kauno „Granito-Gajos-Kario" ir Klaipėdos „Žemaitijos-dragūno" rankininkus, šiame turnyre patyrėte pralaimėjimus. Galbūt šios komandos pateikė šiame turnyre kokių nors techninių ar taktinių staigmenų.

Nepastebėjau jokių naujovių, kaip ir ankščiau šios abi komandos pasižymėjo kovingumu ir savitu taktiniu braižu.

Kokias pamokas gavote šiame turnyre?

Pažymėčiau, kad tai labai puikus ir aukšto lygio turnyras, kuriame tikėjomės gauti kitokių pamokų. Prastas mūsų žaidimas neleido pasiimti iš turnyro tai, ką jis galėjo duoti geriausiai. Šiai dienai turnyras atskleidė, kad komandoje yra per didelis atsipalaidavimas. Turnyre dalyvavo labai pajėgi Baltarusijos komanda, kuri žaidžia daug aukštesnio lygio rankinį, todėl žaidžiant su šia komanda buvo įdomu ir naudinga žaidėjams pajusti: kokį rankinį reikia žaisti, kokius sprendimus priimti atitinkamose situacijose, kaip valdyti rungtynių tempą ir kaip neprarasti rungtynėse iniciatyvos.

info: www.rankiniocentras.lt

Temos: 1 Dušas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt