Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo įspūdžiai. Futbolo protmūšis: visiško atsipalaidavimo vakaras su Pauliumi Ambrazevičiumi

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iškart pasakysiu – spirgėjau ir taip nekantriai laukiau šito renginio, kad net jo vedėjas Paulius Ambrazevičius susirūpino ir teigė bijąs, jog nepateisins lūkesčių. Bijota, kaip...

Iškart pasakysiu – spirgėjau ir taip nekantriai laukiau šito renginio, kad net jo vedėjas Paulius Ambrazevičius susirūpino ir teigė bijąs, jog nepateisins lūkesčių. Bijota, kaip ir galima buvo numanyti, veltui – vakaras praėjo visiškai tobulai. Na, bet apie viską iš pradžių.

Kažkada Twitteryje užmačiau Paulių, kraunantį buvusių futbolo quizų klausimus ir užsimaniau ten dalyvauti. Kontaktas ir prašymas nepamiršti pranešti, kai kitą kartą toks renginys įvyks. Toliau? Viskas paprasta. Komandos subūrimas (prie stalo turi būti 6 žaidėjai ir nė vienu daugiau), registracija ir laukimas.

Lapkričio 17-osios vakaras ateina. Vieta: sporto baras Juoda Raudona, tas, kur A. Vienuolio gatvėje 4.
Taisomės prie stalo, ant kurio yra lentelė su užrašu EF Forumas. Tai – mūsų šešetukas. Aš, kaip žinia, myliu   Barcą  , Deividas – taip pat. Nerijus serga už  Arsenal , Justas – Internazionale gerbėjas, Gintaras – Juve  ntus, Mindaugas – Žalgirio. To, kuris Vilniuje.

Įžanga į protmūšį labai tinkama – Šiaurės Londono derbis, kuriame       Arsenal       daužosi su      Tottenham     . Viskas baigiasi ne taip, kaip norėtų pentinus palaikantis Paulius, tači au      kanonierių      pergalė gerokai pradžiugina bare žaidimo pradžios laukiančius jų gerbėjus. Keli jaunuoliai, ryškiai pasitiuningavę alum, ima skanduoti. Gaunasi ganėtinai juokingai  ir, vietoje     one team in London    , skamba     van  cym in London    . Mes prie stalo akivaizdžiai nuspre ndžiame, kad    Arsenal    tikrai nėra     van cym   , bet tai yra dzin, nes žaidimas tuoj tuoj prasidės.  

Erdvė ir nuotaika – absoliučiai    osom   . Trumpai išdėstau   quizo   principą, susižymim lapelius, pasir uošiam juodraščius. Jų reikia tam, kad teisingas atsakymas nenuskambėtų labai garsiai ir kaimynai negautų taško. Taip, mes – godūs, bet ne taškų.

Smagu matyti gerai žinomus veidus – VIASAT’ą į priekį veda Nerijus Kesminas, visiškai kitokiame amplua atsiduria Robertas Petrauskas iš savo   Protų kovų  , kuris kartu su Aidu Puklevičiumi atsiduoda  Senosios Senjoros  vilio nėms ir užima vietą prie stalo, ant kuriuo puikuojasi užrašas Juventus.  

Du  bičai  , kurie Protų kovose su Robertu Petrausku plaukioj a su Sexy Karakatica, šįkart kaunasi po Zidansko vėliava, salėje šmėžuoja Baud ėjas Katleris, kažkur slepiasi Seimo komanda, tačiau baras vien vyriškais testosteronais neatsiduoda. Na, suprantate apie ką aš.

Paulius pradeda žaidimą. Klausimai? Patys įvairiausi – nuo paprastų iki tokių, kur reikia pagalvoti. Kaip sekėsi? Kaip debiutantams – tikrai gerai. Natūrali protmūšių liga – iš labai didelio        mandrumo        į paprastus klausimus imi ieškoti       užlankstyto       atsakymo ir to pasekoje nuvažiuoji į lankas. 

Lengvai iššifruojame       Isco      , uždegame šviesas Klaipėdos stadione, greičiau nei Rob bie Keane’as pasiunčiame      Liverpool      į Londoną, sumokam Georg e’o Besto banknotu, Kybartuose įkuriam      Sveikatą     , pasidžiaugiam kartu su Tony Watt’u (tas     bičas     įmušė    Barcai   ), apkrau nam tą pačią   Barcą   Ibrahi   movičiaus žodžiais ir sakom, kad tai vidutini škas klubas, padainuojam kartu su    West Ham United    vyrais, kartu su Rauliu ir Nilmaru pasidomim Kataro lyga, absoliučiai idealiai pagal ūgį nuo žemiausio išrikiuojame Gerardą Pique, Fernando Llorentę, Perą Mertesackerį, Peterį Crouchą ir Janą Kollerį, na, ir dar daug daug visko.

Neišvengiama ir smagybių. Jau pirmajame ture prie vieno stalo sėdėję du jaunuoliai nusprendžia į komandą pasikviesti telefoną. Liaudiškai tariant, čia futbolo    quizas   , o ne viktorina   how to use internet search engine, so   tiems veikėjams daroma pastaba iš serijos  Ėėėėė, ****, jokių telefonų.   

Jau minėti  van cym in London  bičai viename ture sugalvojo vėli au už kitus atiduoti lapelį su atsakymais, bet buvo greitai pagesinti Pauliaus frazės, kuri sukėlė ovacijas: minus trys taškai.

Kur mes merkėm taškus? Daug kur. Nuspendėm suremontuoti   Schalke   stadioną, o ne  Maracaną , XIX amžiaus pabaigoje įkūrėme futbolo federaciją Palestinoje,  neatpažinome animuoto Kuno Aguero, o Ediną Džeko su nukirsta galva pakrikštijom A. Ferdinandu. Su Kalašnikovu nesustabdėm Wayne’o Rooney, traumavom Yoanno Gouffrano meniską, kai pas jį alergija žolei, Victorui Valdesui į draugelius įrašėm Jordi Albą, o ne Pepe Reiną (čia jau man truputį bėda, nors aš niekada nebuvau stiprus ant veidų), vietoje Roberto Prosinečkio kroatų ir serbų tarpusavio peštynių objektu padarėm Zvonimirą Bobaną, kas irgi daugiau mažiau tiko, vokiečių skandalo sūkurin pasiuntėm rankinį, o ne krepšinį, neparašėm Djakivo, kuris pelnęs įvartį nubėgo pasidžiaugti į statybas, Johną Terry pakrikštijom  watsonu , o ne silveriu ir pan. 

Vienžo, 8 vieta mums yra labai neblogas pasiekimas. Viską traukėm iš savo galvų, kalbėjom, siūlėm variantus, diskutavom, kai kur dėl atsakymo balsavom ir gerai leidom laiką.

Lentelę pridedu iš Pauliaus Ambrazevičiaus profilio Feisbuke. Tepasakysiu, kad pirma vieta tvojo viskį, antra vieta gavo alaus bokštą, o trečia – mėgavosi jaunu vynu, kuris vadinamas božolė.

 

Rokas Pukinskas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt