2011 04 17

Stipriausi Europos karatistai Vilniuje išsidalino medalius (nuotraukos)

Savaitgalį vykusiame Europos Kyokushin Karate čempionate lietuviai iškovojo keturis aukso, penkis sidabro ir tiek pat bronzos medalių.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Savaitgalį „Siemens“ arenoje vykusiame Europos Kyokushin Karate čempionate lietuviai iškovojo keturis aukso, penkis sidabro ir tiek pat bronzos medalių. Varžybų metu netrūko įspūdingų akimirkų ir nusivylimų.

Aukso medaliais pasidabino net trys lietuvaitės: tai Rita Pivoriūnaitė (svorio kategorija iki 55 kg), Inga Mikštaitė (svorio kategorija iki 65 kg) bei Margarita Čiuplytė (svorio kategorija daugiau kaip 65 kg).

Vyrų varžybose aukso medalį sunkiausioje svorio kategorijoje (daugiau kaip 90 kg) iškovojo Donatas Imbras, kuris finale įveikė Luką Kubilių. Sidabro medaliai taip pat atiteko Rūtai Brazdžionytei (iki 55 kg), Andriui Miseckui (iki 70 kg) ir Andžejui Milevskiui (iki 80 kg). Bronzos medaliais pasipuošė Eimantė Leliukaitė (iki 65 kg), Orestas Procius (iki 80 kg), Darius Gudauskas (iki 90 kg), Mindaugas Povilionis (iki 90 kg) ir Andrius Draugelis (daugiau kaip 90 kg).

Beje, penktadienį Kata – technikos demonstravimo – rungtyje sidabro medalį laimėjo Raimundas Paškauskas.