2013 03 22

Sužaistos lemiamos Velykinio krepšinio turnyro varžybos

Kovo 21 d. sužaistos lemiamos Velykinio krepšinio turnyro varžybos, po kurių paaiškėjo, kurios komandos kovo 23 d. kovos dėl 3-4 vietų, o kurios dėl 1-2 vietų. Pirmieji kovas...

Pirmieji kovas pradėjo Žemaitijos pieno ir Moklytojų komandos. Nuo pat pirmojo kėlinio minučių Žemaitijos pieno komanda įrodė, kad yra aukštesnio mesitriškumo žaidėjai, ką ir parodė pats rezultatas 21:13.

Antrajame kėlinyje Žemaitijos pieno komanda išėjo į aikštelę dar rimčiau nusiteikę. Sėkmingai atakuodami iš tritaškio zonos, išsiveržė į priekį rezultatu 52:21.

Nors trečiajame kėlinyje Mokytojų komanda rado savyje jėgų, sugebėdami kėlinį laimėti rezultatu 13:19, vis dėl to bendras rezultas po trijų kėlinių buvo gan didelis 65:40.

Ketvirtasis kėlinys vėl sėkmingesnis buvo Žemaitijos pieno komandai ir nugalėjo Mokytojų komandą rezultatu 92:56.

Rungtynių statistika:

Žemaitijos pienas – Mokytojai 92:56 (21:13, 31:8, 13:19, 27:16).

Žemaitijos pieno komandoje rezultatyuiausi rungtynių žaidėjai: M. Kazarėnas 19, P. Ronkys 18, A. Fabijonavičus 17, A. Kazarėnas 11, A. Štramaitis 8.
Mokytojų komandoje: V. Urvakis 18, M. Sabaliauskas 12, E. Štramaitis 10.

Antrose varžybose susitiko Tėvų ir Mokinių komandos. Šiose varžybose Mokinių komanda nuo pat pirmų rungtynių minučiu užspaudė savo varžovus ir pirmajame kėlinyje susikraudami gan solidžią persvarą 9:21.
Antrajame kėlinyje Tėvų komanda taip pat parodė charakterį ir laimėjo kėlinuką 19:17.
Trečiasis kėlinukas vėl sėkmingesnis buvo mokinių komandai, dar labiau padidino persvarą ir po trijų sužaistų kėlinių, rezultatas jau buvo 42:57.
Nors ir ketvirtąjį kėlinį pavyko geriau sužaisti tėvų komandai, bet rezultatą sušvelnino tik 5 taškais ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 60:70.

„Tėvai“ – Mokiniai 60:70 (9:21, 19:17, 14:19, 18:13).

Tėvų komandoje rezultatyviausi rungtynių žaidėjai: A. Stonkus 26, T. Lekavičius 12, R. Rumbutis 8.
Mokinių komandoje: J. Kniuras 28, H. Majus 21, V. Ubartas 8.

Po šios dienos sužaistų varžybų paaiškėjo, kad dėl 3-4 vietų susitiks „Tėvai“ ir Mokytojai, o dėl 1-2 vietų Žemaitijos pienas – Mokiniai.