2011 05 16

Talsio ralyje naujasis Vytauto Švedo automobilis pateisino lūkesčius (nuotraukos)

Vytautas Švedas šiame ralyje startavo su naujuoju automobiliu „Mitsubishi Lancer EVO X“.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Sekmadienį Talsyje (Latvija) baigėsi dvi dienas trukęs „BTA Rally Talsi 2011" arba kitaip vadinamas „Čempionų ralis“.

Ralio nugalėtoju tapo estų lenktyninkas Georgas Grossas, vairavęs „Ford Focus RS WRC 08". Jis paskutiniame greičio ruože užsitikrino pergalę atimdamas ją iš suomių lenktyninko Jari Ketomaa, kuris prakirto savo automobilio „Mitsubishi Lancer EVO X R4“ padangą ir prarado daugiau nei tris minutes bei bendroje įskaitoje užėmė devintą vietą.

Į pergalę „N4" klasėje pretendavęs latvis Andis Neikšans, taip pat turėjo problemų su padanga bei dėl to prarado keturias minutes paskutiniame greičio ruože ir finišavo tik šešioliktas.

Pasinaudojęs varžovų problemomis antrą vietą bendroje įskaitoje užėmė lietuvis Vytautas Švedas, kuris šiame ralyje startavo su naujuoju automobiliu „Mitsubishi Lancer EVO X“. Kaip matome, naujasis automobilis pateisino lūkesčius su kaupu. Jis nuo nugalėtojo, kuris važiavo žymiai galingesniu – WRC automobiliu, atsiliko 1 min ir 45.9 s. Trečią vietą bendroje įskaitoje pelnė latvis Janis Vorobjovs nuo V.Švedo atsilikęs daugiau nei 11 su puse sekundės.

Kitiems lietuviams šiame ralyje sekėsi prasčiau. Ramūnas Čapkauskas bendroje įskaitoje užėmė 14 vietą, Deividas Jocius – 22-ą, Benediktas Vanagas – 24-ą.