Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus futbolo mėgėjų klubas „Nerealas“ žaidė Liverpulyje su vietos futbolo mėgėjais

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus mėgėjų futbolo klubas „Nerealas“ pirmoje klubo istorinėje išvykoje į Liverpulį žaidė su daugkartiniais „I Zinigari“ mėgėjų lygos Vetranų I diviziono čempionais „Canon Elm“ ir pralaimėjo 4:1.

Vilniaus mėgėjų futbolo klubas „Nerealas“ pirmoje klubo istorinėje išvykoje į Liverpulį žaidė su daugkartiniais „I Zinigari“ mėgėjų lygos Vetranų I diviziono čempionais „Canon Elm“ ir pralaimėjo 4:1. Verta paminėti, kad ši ekipa iš paskutinių septynių čempionatų 6 kartus tapo čempionais ir vieną kartą vicečempionais.

O buvo taip:

Atvykus į Liverpulį (Bitlų, „Titaniko“ ir futbolo miestą) apsistojome tarp miesto centro ir visų reikalingų stadionų (Goodison Park, Anfield ir Walton Hall Park, kur turėjome žaisti). Ryte papusryčiavę išėjome apžiūrėti miesto, o po to visi patraukėme į varžybas „Canon Elm“ – „FK Nerealas“.

Tik privažiavus Liverpool FA Walton Hall Park pamatėme gausybę stadionų. Jeigu teisingai suskaičiavom – 11, vienas iš jų dirbtinės dangos. Persirengėme ir nuėjome į paruoštą idealiai mums skirtą stadioną. Švietė saulutė buvo puikus oras futbolui. Savo kamuolių nesivežėme, tad išskyrė vieną apšilimui. Aikštė lygi, žalia, tik klampi ir sunki.

Varžybos prasidėjo tylos minute, pagerbiant žuvusius karius karo metais. Padovanojame lauktuvių nuo klubo visiems šeimininkams. Pradėjome nuo gynybos, nes nežinojome varžovų pajėgumo, tik titulus. Kaip pasirodė vėliau, varžovai dominavo aikštėje. Kamuolius kėlė į baudos aikštę vienas po kito, kartais prasmūgiuodavo, jungėsi ir krašto gynėjai, bet vartininkas susitvarkė padėdamas gynėjų linijos. Mes bandėme regzti kontratakas. Jautėsi jaudulys, varžovai spaudė, bet apsipratę, vienoje iš atakų skersuoja puolėjas ir mūsų saugas muša įvartį galva anglams 0:1.

Varžovai nustemba ir vėl atakuoja, ginamės kaip galim. Šeimininkai kelia eilinį kamuolį ant galinio virpsto, ten puolėjas iššoka kartu su mūsų gynėju, smūgis iš alkūnės į veidą ir muša išlyginamąjį įvartį 1:1. Gynėjas krito ant žemės su gausiai kraujuojančia nosimi, o teisėjas tame epizode neįžvelgė pražangos. Taip kėlinys ir baigėsi. Antroji dalis prasidėjo vėl šeimininkų „lipimu“, mes taip pat turime kelias progeles. Lūžio momentas įvyko prabėgus, gal 10 min. antroje dalyje, kai teisėjas skyrė 11 metrų baudinį abejotiname epizode. Žaidėjai kovojo dėl vietos baudos aikštelėje. Puolėjo net nelaikė rankomis, kamuolys buvo krašte, o teisėjas parodė į 11 metrų atžymą ir dar geltoną kortelę.

11 metrų baudinį varžovai realizuoja nepriekaištingai į patį vartų kampą, nors vartininkas atspėjo 2:1. „Canon Elm“, net nebandė atsipūsti ir vėl žaidė tvarkingą, labai brandų anglišką futbolą, o gynėsi kietai kartais grubiai, nevengdami prilaikyti žaidėją už marškinėlių. Iš viso per varžybas teisėjas mums parodė dvi, jiems – 3 geltonas korteles. Mūsų vartininkas dar kelis kartus gelbsti vartus nuo įvarčio, bet ne visada. Po pakelto skerso išbėgo iškumščiuoti kamuolio ir susidūrė ore su priešininku ir kamuolio nepasiekė, o kitas puolėjas mušė įvartį aplenkęs gynėją 3:1. „Canon Elm“ eina ant aukštų kamuolių per galvas savų ir priešininkų, daro net užtvaras. Analogiškoje situacijoje šį kartą vartų sargas lieka ant linijos, vėl smūgis galva ir rezultatas padidėja iki 4:1. Mes dar bandome atsakyti, bet visi smūgiai, tiek baudos, tiek iš žaidimo nepasiekia tikslo.

CANON ELM 4:1(1:1) FK NEREALAS

20 min. „Nerealas“

24 min. „Canon Elm“

55 min „Canon Elm“ (11 m)

72 min. „Canon Elm“

80 min. „Canon Elm“

Varžybos taip ir baigiasi. Ačiū Liverpulio futbolo mėgėjams už tikrai gražų futbolą, dabar jie žadėjo atvykti į Vilnių atsakomųjų varžybų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt