Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 30d. 11:16

Vilniaus meras Artūras Zuokas padėjo siekti kamuolio mušinėjimo rekordo (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Pirmadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, kartu su naujuoju TV3 sezonu buvo atidarytas ir Europos vyrų krepšinio čempionatas. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalį su šiuo svarbiu įvykiu, o ant Baltojo tilto esančią juostą perkirpo Artūras Zuokas, Linas Kleiza, Andrius Kubilius, Laura Blaževičiūtė ir Naras Zanolinas. Perkirpus juosta tiltas pasipuošė Europos krepšinio čempionate dalyvausiančių šalių vėliavomis.

Pirmadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, kartu su naujuoju TV3 sezonu buvo atidarytas ir Europos vyrų krepšinio čempionatas.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalį su šiuo svarbiu įvykiu, o ant Baltojo tilto esančią juostą perkirpo Artūras Zuokas, Linas Kleiza, Andrius Kubilius, Laura Blaževičiūtė ir Naras Zanolinas. Perkirpus juosta tiltas pasipuošė Europos krepšinio čempionate dalyvausiančių šalių vėliavomis.

Vykstant šiai oficialiai ceremonijai su malūnsparniu atskrido krepšinio talismanas - Amberis ir nusileidęs scenoje ir susirinkusiems aplinkui dalino gerą nuotaiką. Po kelių akimirkų Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir „FIBA Europe" prezidentas O.Rafnssonas oficialiai atidarė krepšinio čempionatą.

Lietuvių tauta negali be rekordų, todėl ir šio renginio metu visai Europai parodėme, kad galime susivienyti ir pasiekti kamuolio mušinėjimo rekordą, taigi aplinkui susirinkusi minia kartu su Artūru Zuoku ir Mindaugu Rainiu siekė šio rekordo. Tuo pat metu kamuoliai buvo mušinėjami ir kituose Lietuvos miestuose: Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje.

Pasiekus šį nuostabų rekordą Vilniaus meras Artūras Zuokas išdalino daugybę autografų ant susirinkusių žiūrovų kamuolių, su kuriais buvo siekiamas šis rekordas.

Temos: 1 Meras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt