Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 3d. 10:16

Vilniaus miesto mėgėjų krepšinyje vėl revoliucija?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Šiais metais Vilnius, ko gero, pasiruošęs dar vienai revoliucijai mėgėjų krepšinyje. Šįkart vilniečiai seka kauniečių pavyzdžiu.

2004 metais Kaune atsirado nedidelė įmonių lyga (www.kkl.lt). Per keletą metų ši lyga išaugo ir padarė revoliuciją Kauno mėgėjų krepšinyje. Savo entuziazmu ir naujovėmis KKL buvo tas varikliukas, kuris pakėlė Kauno mėgėjų krepšinį į aukštesnį lygmenį. Tai buvo lyg paimtas pavyzdys iš metus prieš tai įvykusios mėgėjų krepšinio revoliucijos Vilniuje, kai atsiradusi nauja Vilniaus krepšinio mėgėjų lyga (www.vkml.l) drauge su eurobasket.lt įvedė mėgėjų krepšinyje platesnės statistikos rašymą.

Šiais metais Vilnius, ko gero, pasiruošęs dar vienai revoliucijai mėgėjų krepšinyje. Šįkart vilniečiai seka kauniečių pavyzdžiu. Naujai įsikūrusi „Vilniaus krepšinio lyga“ stebina be galo aukštais kokybės standartais, kurių gali pavydėti net profesionalios, aukščiausio lygmens, krepšinio lygos. Kas antrą savaitę „Vilniaus krepšinio lyga“ pristato savo penkiolikos minučių trukmės video apžvalgą. Be jos kas antrą savaitę radijo stoties „Geras FM“ eteryje galima išgirsti specialią lygos aktualijoms apžvelgti skirtą laidą. Galiausiai lyga turi savo himną. Šis himnas pateko į radijo stoties ZIP FM laidos „Gatvės lyga“ siūlomų dainų top sąrašą.

Kalbant apie organizuotumą ir informacijos pateikimą, šie punktai irgi yra labai aukštos kokybės. Rungtynėms teisėjauja aukštos klasės, Vilniaus teisėjų krepšinio sąjungos paskirti, teisėjai. Dauguma rungtynių yra fotografuojamos, nuotraukos publikuojamos po rungtynių aprašymu. Taip pat beveik visos rungtynės yra aprašomos. Be kiekvienų rungytnių aprašymo yra specialūs savaitės aprašymai, kurie publikuojami ne tik vilniauskl.lt, bet ir viename profesionaliame krepšinio naujienų tinklalapyje. Lygoje vedama statistika yra labai plati, į ją įeina net išprovokuotos pražangos. Naudingiausi žaidėjai kas dvi savaites yra apdovanojami rėmėjų įsteigtais prizais, o visi krepšininkai turi savo asmenines licencijas, suteikiančias nuolaidas lygos partnerių teikiamoms paslaugoms.

Šiais metais Vilniaus krepšinio lyga mėgėjų krepšinį pakėlė į aukštesnį lygmenį. Jei entuziastingų žmonių grupelė nenustos veikti, o kitos miesto lygos stengsis palaikyti tolygų tempą, mėgėjų krepšinis Vilniuje pakils į naują lygį. Šis pakilimas bus be galo naudingas kiekvienam paprastam krepšinio mėgėjui, norinčiam laisvu nuo darbo laiku pasijusti beveik profesionalu.

VIDEO: Vilniaus Krepšinio lygos apžvalga (3laida, lapkritis)
Temos: 1 Revoliucija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt