Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 8d. 17:14

Vilniaus šiukšliavežiai varo už Lietuvą! (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kaip ir pernai, taip ir šiemet mes (Vilniaus šiukšliavežiai „VSA Vilnius") varom už Lietuvą. Pernai taip varėm, kad net į Turkiją nuvarėm. Viską aprašėm, galite prisiminti. Šiemet varysim namuose, startavome pirmąjį rugpjūčio antradienį.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet mes (Vilniaus šiukšliavežiai „VSA Vilnius") varom už Lietuvą. Pernai taip varėm, kad net į Turkiją nuvarėm. Viską aprašėm, galite prisiminti. Šiemet varysim namuose, startavome pirmąjį rugpjūčio antradienį.

Ilgai laukę gero oro praeitą savaitę pagaliau pasidarėme smagią fotosesiją. Atsinešėm tautinių marškinėlių, dažų, teptukų ir įsijautėm į vieni kitų gražinimą. Dabar pasižiūrėjus į mūsų veidus aiškiai matosi, kas iš mūsų gabiausi dailei, o kas didžiausi sirgaliai! ☺

Vėliava, kuria mojavom fotosesijos metu, ne šiaip sau - ji dalyvavo Europos (2007 m.) ir net pasaulio (2010 m.) krepšinio čempionatuose, kur tautiečiai lietuviai abu kartus laimėjo bronzą! Po pastarojo laimėjimo Turkijoje apsigaubęs šią vėliavą bronzinį medalį atsiėmė Martynas Pocius.

Beje, šiai mūsų fotosesijai „Varom už Lietuvą” organizatoriai mums paskolino kamuolį, kuris padėjo sukurti tikrą sirgalių nuotaiką. Ačiū Jums labai. Bešaukdami visas žinomas skanduotes, galiausiai likome beveik be balsų, o fotografui buvo vis negana...☺ Bet, kaip sakoma, tikslas pateisina priemones. Taigi, kaupiam jėgas ir pasižadam kitą kartą ne tik nusifotografuoti, bet ir sudėti savo parašus ant kamuolio bei iškilmingai sudalyvauti jo varyme, Vilniuje.

Už superinį naująjį sirgalių himną dėkojam Marijonui Mikutavičiui ir gitaros mokyklos „Noriu groti” gitaristams, kurie tą himną pergrojo ☺. Ačiū, Jūs nerealūs.

VIDEO: VSA Vilnius varo už Lietuvą
Temos: 1 Šiukšlės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt