Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žiemos atostogų šventę vainikavo „Valdom įvaldom!“ snieglenčių varžybos

Motiejus Morauskas
Motiejus Morauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaikų rudens atostogų metu, visą savaitę Druskininkų „Snowarenos“ uždaroje slidinėjimo trasoje spindėjo vaikų šypsenos. Čia vyko vaikų snieglenčių stovyklos, kuriose mokėsi čiuož...

Vaikų rudens atostogų metu, visą savaitę Druskininkų „Snowarenos“ uždaroje slidinėjimo trasoje spindėjo vaikų šypsenos. Čia vyko vaikų snieglenčių stovyklos, kuriose mokėsi čiuožti gausus jaunųjų snieglentininkų būrys. Stovyklas jau tradiciškai, rudens, žiemos ir pavasario atostogų metu organizuoja Extreme-sports.lt ir Go2kite.com snieglenčių sporto entuziastai. Stovyklos metu dalis augančio jaunimo dar tik pabandė žengti pirmuosius snieglenčių žingsnius, o nemaža dalis jau pažengusiojo jaunimo tobulino „Freestyle“ įgūdžius ir stengėsi perprasti visas net ir sudėtingiausių triukų subtilybes.

Stebinantis užsispyrimas, užsibrėžtų tikslų siekimas, neišsenkanti energija ir trykštančios emocijos davė savo vaisius. Per vieną savaitę jaunieji snieglentininkai padarė stulbinančią pažangą. Rezultatų neįmanoma buvo nepastebėti. Ryškia apranga, šypsenomis ir spindinčiomis akimis išsiskiriantys stovyklautojai savo stilingu čiuožimu bei neįtikėtinais triukais stebino visus užsukusius į Druskininkų „Snowareną“ šiomis dienomis.

Penktadienį surengtose snieglenčių „Valdom įvaldom!“ vaikų iki šešiolikos metų varžybose jaunieji stovyklautojai turėjo progą parodyti viską ką išmoko.

Varžybos vyko dviejose rungtyse:

„Slalomo“ distancijoje savo įgūdžius demonstravo pradinukai, kurie savaitės pradžioje pirmą kartą gyvenime pabandė čiuožti snieglente. Šioje rungtyje nugalėtojais tapo tie, kurie distancija įveikė per trumpiausią laiką.

„Slope Style“ rungtyje jaunieji varžybų dalyviai rungėsi kas stilingiau pasirodys „Snow parke“ įveikdami vamzdžius, boxus ir kitas kliūtis. Kvalifikuoti teisėjai vertino kiekvieno dalyvio atliekamus triukus, jų sudėtingumą. Šioje rungtyje daugelis vaikų demonstravo puikią snieglentės valdymo techniką ir tokius triukus, kurie stebino net ir daug labiau patyrusius snieglentininkus bei varžybų teisėjus. Aukštu sportininkų lygiu ypatingai žavėjosi varžybose teisėjavęs Francis Bouillon iš Šveicarijos.

Abiejose rungtyse kova virė iki paskutinio starto, nugalėtojai paaiškėjo tik teisėjams suskaičiavus visus rezultatus. Džiugu tai, kad varžybose dalyvavo ir svečiai iš Baltarusijos. Tai tik padidino konkurenciją ir suteikė varžyboms daugiau intrigos.

„Beginners Slalom“
Berniukai
1.    Augustas Gradauskas (Vilnius)
2.    Šarūnas Staveckas (Vilnius)
3.    Kipras Leimontas (Vilnius)

Mergaitės
1.    Ema Dausaitė (Vilnius)
2.    Vanesa Šliažaitė (Kaunas)
3.    Evelina Soloveičik (Vilnius)

„Slope Style“
Berniukai
1.    Pavel Onishchenko (Baltarusija)
2.    Dimi Shuben (Baltarusija)
3.    Motiejus Morauskas (Vilnius)

Mergaitės
1.    Miglė Glinskytė (Vilnius)
2.    Simona Tirevičiūtė (Molėtai)
3.    Liza Pluta (Baltarusija)

Žvelgiant į šių stovyklų ir varžybų patirtį galima tik pasidžiaugti, kad vis daugiau perspektyvaus jaunimo savo atostogas praleidžia tikslingai, kad snieglenčių sportas Lietuvoje populiarėja. Auga vis daugiau ir daugiau labai perspektyvaus jaunimo. Šiose stovyklose vaikai ne tik išmoksta džiaugtis snieglenčių teikiamais malonumais, bet ir įgauna neįkainojamos gyvenimiškos patirties. Gerbtinas stovyklų vadovų auklėjamasis darbas, kurio dėka vaikai tampa brandesni, teigiamai keičiasi požiūris į daugelį dalykų, grūdinami charakteriai, ambicingumas ir tikslo siekimas. Belieka tikėtis, kad dalis iš šių stovyklų auklėtinių ateityje garsins Lietuvą aukščiausio lygio snieglenčių varžybose, o tie kurių gyvenimo kelias nepasuks į didįjį sportą – užaugs didžiais žmonėmis ir taps geriausiais kitose gyvenimo srityse.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žiema
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt