Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Įkrauk.lt taisyklės

ikrauk.15min.lt publikuojamas turinys yra kuriamas skaitytojų. UAB „15min” ir portalo „15min.lt” redakcija už publikuojamų žinių turinį ir tikrumą neatsako. Rubrikoje „Įkrauk žinių” yra publikuojama skaitytojų atsiųsta ir redakcijos atrinkta informacija. Tai reiškia, jog rubrikoje užsiregistravusių vartotojų ir rubrikoje neregistruotų, tačiau per „Facebook“ paskyrą prisijungusių vartotojų atsiųstos istorijos nėra redaguojamos, o taip pat nėra tikrinamas aprašomų faktų tikrumas, tačiau iškart atmetami akivaizdžiai reklaminio pobūdžio ar etikos normas pažeidžiantys straipsniai. Už faktų pagrįstumą pagal Lietuvos respublikos įstatymus atsako pats naujienos autorius. Draudžiama plagijuoti informaciją, tai turi būti jūsų pačių parašyta istorija ar straipsnis.Taigi atsakomybė už kalbos kultūrą taip pat tenka publikacijos AUTORIUI.

Kas yra „Įkrauk“ naujiena?

Daugelis žmonių ginčijasi, ką reikėtų laikyti naujiena. Naujiena yra įvykis, kuris nutinka kažkam, kažkurioje vietoje, kažkuriuo metu. Ar tas įvykis yra vertas platesnės auditorijos dėmesio, priklauso nuo to, kam juo daromas poveikis ir kas apie jo aktualumą priima sprendimą. Rubrikoje „Įkrauk žinių“ sprendimo priėmėjas esi Tu. Mes sukūrėme šį puslapį tam, kad Tu lengvai galėtum įkelti Tau atrodančias svarbias žinias.

Jūsų parašytame ir įkrautame tekste turi būti aiškiai išdėstyta: KAS, KUR ir KADA įvyko. Prašome nepublikuoti vien tik nuorodų be jokio teksto, nes jos nėra naujiena. Trinsime tekstus, parašytus nelietuviškomis raidėmis. Arba tekstus, kur vartojamos nelietuviškos kabutės.

Naudokis įrankiais, kuriuos suteikia lengvai valdoma Įkrauk.lt sistema ir, jei Tau atrodo, jog žinios iš Tavo gyvenimo vertos nacionalinio dėmesio, dalinkis jomis visomis formomis – kelk žinutę, nuotrauką, vaizdo įrašą. Nuotraukos ir vaizdo failai taip pat papuoštų jūsų rašinius, tad netingėkite ir jų įkrauti. Bet prieš tai sutvarkykite. Nes kai įkraunamos trys nuotraukos, pasuktos 90 ar 180 laipsnių kampu, tikrai dingsta noras visa tai skaityti.

Kodėl sukūrėme „Įkrauk“?

suvokiame, jog pasaulyje vyksta daug daugiau, nei parodo televizija ar parašo Tavo mėgstamiausias naujienų portalas. Todėl sukūrėme rubriką „Įkrauk žinių“ – kad Tu galėtum dalintis istorijomis, kurios nepasirodo tradicinėse žiniasklaidos priemonėse. Pačios įdomiausios, svarbiausios ir skubiausios naujienos neabejotinai pateks tarp 15min portalo naujienų.

Taigi, prisijunk prie „Įkrauk.15min.lt“ ir papasakok savo istoriją. Stebėk, kaip ji pasiekia ir paveikia tuos, kurie gyvena kitame Lietuvos ar net pasaulio krašte. Drauge mes galime sukurti aktyvių ir pilietiškų, šiuolaikinių žinių kūrėjų bendruomenę.

Atsakomybė

UAB „15min“ ir portalo „15min.lt“ redakcija neatsakys už skaitytojo publikuotos medžiagos turinį, formą ir kalbą. Publikuodamas žinią skaitytojas užtikrina, kad jo pateikta medžiaga (tekstinė, grafinė, vaizdinė ar bet kokia kita) nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, įskaitant autorių teises ir kitas intelektinės nuosavybės teises. Trečiųjų asmenų pretenzijų atveju skaitytojui teks prievolė atsakyti prieš trečiuosius asmenis ir atlyginti žalą, trečiųjų asmenų patirtą dėl skaitytojo pateiktos medžiagos bei informacijos naudojimo. Taip pat skaitytojas įsipareigoja kompensuoti, bet kokius nuostolius, kuriuos patirs UAB „15min“ tretiesiems asmenims pareiškus pretenzijas jai, ar kitiems asmenims dėl tų trečiųjų asmenų teisių pažeidimų, susijusių su skaitytojo pateikta medžiaga bei informacija.

Pabrėžtina, kad už talpinamas žinias atsakys juos paskelbę skaitytojai, kurie už neteisėtus veiksmus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn, pavyzdžiui, už šmeižtą, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbės ir orumo pažeidimą ir t.t.

Autorinės teisės

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones) į UAB „15min“ bendrovės portalą „15min.lt“, Jūs suteikiate UAB „15min“ (toliau – Bendrovė) autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones). Bendrovė neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. Bendrovė gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti portalo „15min.lt“ puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių), paskelbtos portalo „15min.lt“ puslapiuose be UAB „15min“ raštiško sutikimo.