Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 10d. 14:27

Aktorius Regimantas Adomaitis: „Labai džiaugiuosi. Ir anūkai džiaugiasi, nes ir jiems nubyrės“

Regimantas Adomaitis
LRT nuotr. / Regimantas Adomaitis

Už legendinius vaidmenis teatre ir kine Nacionaline kultūros ir meno premija apdovanoto aktoriaus Regimanto Adomaičio telefonas net svyla nuo pokalbių – sveikina bičiuliai, scenos partneriai, šeima. Ir apie pačią premiją aktorius išgirdo telefonu – labai apsidžiaugė.

„Buvau nusiteikęs, kad negausiu, kad po to nereikėtų išgyventi. Be abejo, kad tai labai svarbu. Labai labai labai labai džiaugiuosi. Ir mano anūkai turbūt džiaugiasi, nes ir jiems nubyrės. Klausia, kur aš dėsiu tiek pinigų“, – bendraudamas su 15min.lt atviravo R.Adomaitis.

Anūkų jis turi visą pulką – net penkis.

„Žinoma, aš ne verslininkas, todėl tų pinigų niekur neinvestuosiu. Aš juos panaudosiu, kam labiausiai reikia“, – aiškino aktorius.

Jis neslėpė: pastiprinti sveikatą irgi būtų neprošal: „Reikia – ir labai, nes šiemet smarkiai pasiligojau: daktarai neranda, kas man yra, aš ir pats nežinau. Bet į tą sveikatą kišk nekišęs, vis tiek viskas kažkur pro plyšius išeina. Nemanau, kad būtų galima kardinaliai pagerinti, bet, be abejo, vitaminų nusipirksiu“, – šypsojosi aktorius.

Specialios šventės apdovanojimui paminėti jis neorganizuos. „O vyno taurei – visada prašom, dar turiu vieną buteliuką užsilikusį. Draugus ir šeimos narius visada mielai priimu. Manau, progą sujungsime su Kalėdomis ir atšvęsime. Be to, bus ypatingai įdomi ir Vasario 16-oji“, – svarstė R.Adomaitis.

Garbingi apdovanojimai Lietuvos kūrėjams tradiciškai įteikiami Vasario 16-ąją prezidentūroje. Premijos dydis – 104 000 Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:04
12:56
42:43

Esports namai

URBAN˙/